Gönül Dağı 6. Bölüm izle-Canlı izle

TRT 1

Trt1 ekranlarında yayınlanan Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 6. bölümü ile ekranlara geliyor. Bu sezon Trt1 diğer rakip kanallarının aksine oldukça başarılı projelere imza atıyor. Yayınlamaya başladığı yeni dizilerin bir çoğunun oldukça popüler olduğu bu zamanlarda da Gönül Dağı diziside kendisine has hayran kitlesi edinmiş durumda. Cumartesi günleri ciddi rakiplerinin olduğu dizi reyting canavarından kendisini kurtarmış ve reytinglerde beklenilen sevilere gelmiş durumda. Bazen hüzün dolu bazen ise oldukça eğlenceli anların yaşandığı dizinin yeni bölümünü reklamsız olarak sitemizden canlı, kesintisiz ve full hd şekilde izleyebilirsiniz. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda bu hafta bizleri neler bekliyor?

Gönül Dağı 6. Bölüm - Bu Hafta Neler Olacak?

Çocukluktan başlayan büyük aşkın kahramanları Taner (Berk Atan) ve Dilek (Gülsim Ali İlhan) birbirlerine kavuşabilecek mi? Kuzenleri Ramazan (Cihat Süvarioğlu) ve Veysel’le (Semih Ertürk) hayallerini gerçekleştirmeye ant içen Taner başarılı olabilecek mi? Gedelli’nin mucitlerinin eseri uçak havalanabilecek mi? Yerel TV kanalının canlı yayınladığı uçak tanıtımında nefesler tutulacak, heyecan doruğa çıkacak.

Taner ve amcaoğulları aniden kasabaya gelen SNK Havacılık şirketine uçaklarını göstereceklerdir. Ancak ufak bir sorunları vardır, uçak henüz hazır değildir. Amcaoğulları, uçağı test uçuşuna yetiştirmek için büyük bir gayretle çalışmaya başlarlar. Bütün Gedelli’nin canlı yayında izlemek için sabırsızlıkla bekledikleri bu uçuş gerçekleşecek midir?

Dilek’in kasabada kalmasından sonra Taner hem sevinç hem de şaşkınlık içindedir. Her ikisi de gitgide birbirlerine yakınlaşırken Taner’in Dilek’e yapacağı büyük sürpriz nedir?

Gönül Dağı 28 Kasım Cumartesi saat 20.00'da Trt1'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Gönül Dağı Oyuncuları

Berk Atan           : Taner

Gülsim Ali İlhan : Dilek

Yavuz Sepetçi   : Ciritçi Abdullah

Ege Aydan        : Celal Bey

Semih Ertürk     : Veysel

Ecem Özkaya    : Zahide

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 28 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.