Kırmızı Oda 28. Bölüm izle - Canlı izle

ATV

Tv8 ekranlarında ülkemizdeki insanların sorunlarının konu edildiği ve adeta  bir psikoloğun günlüğü gibi ele alınarak hazırlanan Kırmızı Oda 28. bölümü ile 12 Mart Cuma  bu akşam ekranlara gelecek. Yeni bölümünde yaşanacakları şimdiden merak ettiğimiz diziyi sitemizden reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.Kırmızı Oda Onur Güvenatam'ın yapımcılığını yaptığı  Banu Kiremitçi 'nin senaristliğini üstlendiği psikolojik drama türündeki Cuma günleri saat 20.00'da gösterilen  Tv8 kanalının en başarılı projelerinden bir tanesidir ve Gülseren Budayıcıoğlunun 2004 yılındaki Madolyonun İçi adlı kitabından uyarlanmıştır. Dizinin her hafta oyuncu kadrosu değişsede  Binnur  Kaya, Tülin Özen ve Burak Sevinç tüm bölümlerde rol almıştır. Her hafta farklı  kişilerin travma, yas, kişilik bozukluklarının konu aldığı dizide bu hafta izleyiciyi neler bekliyor?

Kırmızı Oda 28. Bölüm- Bu Hafta Neler Yaşanacak? 

Geçen hafta Yavuz'a aşık olduğuna inanarak hata yaptığını anlatan Kumru'ya , Doktor Manolya Hanım  kendisine merhamet gösterme zamanının geldiğini söyledi.Nazlı  annesinin aşıladığı kaybetme korkusu yüzünden Haluk'la ilişkisinin yarım kaldığını söylerken, kendisini bir türlü sevememekten yakındı.Sadi babaannesinin kaybıyla hayatının değiştiğini anlattı. Doktor Manolya Hanım ise Sadi'nin bu korkularının panik atak olarak geri döndüğünü söyledi.
Kumru, Şenol'un kendisini evliliği boyunca nasıl hor gördüğünü ve Yavuz'la ilk karşılaşma anını Doktor Hanım'la paylaştı.
Nazlı hayatında olan herkesin mutluluğu uğruna kendisini unuttuğunu Doktor Manolya Hanım sayesinde farketti.Kumru'nun hikayesi sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı.
Nazlı Haluk'la yaşadığı ilişkiden sonra güvenli bir liman olarak gördüğü Recai ile mutlu evliliğinin son bulmasına isyan ederken; Doktor Hanım, Nazlı'nın sevdiklerini kaybetmesine kaygılarının sebep olduğunu anladı.

KIRMIZI ODA  28. BÖLÜM FRAGMANI 


KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya:Doktor Manolya Yadigaroğlu / Doktor Hanım

Tülin Özen:Doktor Piraye Artun

Burak Sevinç:Doktor Deniz Saner

Gülçin Kültür Şahin:Sekreter Tuna

Sezin Bozacı:Kafe Görevlisi Aynur

Baran Can Eraslan:Çaycı Hüseyin

ATV CANLI İZLE

Bu yazı 12 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.