Hekimoğlu 23. Bölüm izle- Canlı izle

Kanal D

Kanal D ekranlarının sevilen doktor dizisi Hekimoğlu 23. Bölüm izle sayfasında bulunuyorsunuz. Bu sayfadan Hekimoğlu dizisinin son bölümüne, yayınlanan fragmanlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hekimoğlu 23. Bölüm Canlı izleyebilirsiniz. Yeni sezona oldukça iddialı başlayan dizide geçtiğimiz hafta neler yaşandı?

 

Hekimoğlu 22. Bölüm Özeti- Son Bölüm Neler Yaşandı?

Hekimoğlu ve Selin arasındaki bir türlü bitmeyen mücadelenin dozu giderek yükselir. Öyle ki Hekimoğlu İpek'ten, Selin'i işten çıkarmasını isteyecek kadar gözü karartmıştır. İpek onun bu beklentisini ciddiye almasa da Hekimoğlu rahat  durmayacaktır. Selin'in özel hayatına dair araştırma yapmak için girmediği yer kalmaz. Bu duruma Selin'in eşi Metin de katılınca ortalık  iyice karışır.Öte yandan dünyaca ünlü bir bisikletçi yarışma sırasında fenalaşarak hastaneye getirilir. Doping aldığını söyleyen sporcu giderek durumu kötüleşince Hekimoğlu onu bu hale getiren asıl sebebin arayışına girer . Bu arada doping mevzusunun basına ulaşması, an meselesidir. Bütün dünyada bilinen  sporcu, kariyerini kötü bir sonla noktalamanın eşiğine gelir.


 Hekimoğlu 23. Bölümde Neler Yaşanacak?

 

Hekimoğlu yasal sebeplerle Selin'in evine gider. Evde davetsiz bir misafir olduğunu fark eden Hekimoğlu, kendi usulüyle duruma müdahale etmeye karar verir. Bu yöntemler, tekrar tekrar Selin'in evine gitmesini sağlarken  ikili arasında yakınlaşma da mümkün hale gelir.

 

 

Öte yandan, genç bir adam Hekimoğlu'nun evinin önünde beklemektedir. Hiç kimsenin rahatsızlığına doğru teşhisi koyamadığını söyler. Hekimoğlu'nu doktoru olması ve teşhisi koyması için ikna etmeye çalışır.   Hekimoğlu ayaküstü ihtimalleri söyleyip adamı başından savacakken öyle bir şey olur ki genç adam Hekimoğlu'nun başına bela olur.   Dahası bu bela Zeynep'e de sirayet edecek ve hayatının dönüm noktalarından birine neden olacaktır.

 

Hekimoğlu ile Selin'in arasında neler yaşanacak?   Hekimoğlu başına bela olan hastayı kurtaracak mı? Zeynep'i nasıl bir dönüm noktası bekliyor?

Hekimoğlu'na bu hafta Gün Koper konuk olmakta...

Dizinin bu bölümüne Gün Koper konuk oyuncu olarak katılacak.   Koper dizide genç bir fotoğrafçı olan İlker Beyan karakterine canlandıracak.

 

Hekimoğlu Oyuncu Kadrosu

Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen): Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı Dr. 
İpek Tekin (Ebru Özkan): Doktor. 
Emre Acar (Aytaç Şaşmaz): Kardiyoloji ve Koroner Yoğun Bakım Uzman
Kerem Cevher (Eren Hacısalihoğlu): Doktor. Ömrünü Afrika'daki Tüberküloz hastalarına adamış.
Orhan Yavuz (Okan Yalabık): Onkoloji Uzmanı
Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım): Nöroloji Uzmanı
Selin (Belçim Bilgin): Ateş'in eski karısı
Zeynep Can (Damla Colbay): Alerji ve İmmünoloji Uzmanı

Kanal D CANLI İZLE

Bu yazı 27 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.