Kanal D

19.09.2020 Şuanda : Yeni Hayat 00:15 - 02:30

Kanal D canlı izle. Kanal D 1993 yılında Aydın Doğan tarafından kurulmuştur. 16 Eylül 1993 tarihinde test yayını yapmaya başlamıştır. 19 Aralık 1993 tarihinde normal yayın yapmaya başlamıştır. Kanal D yayın hayatına dizi film yayınlayarak başlamıştır.

Kanal D 2019 senesinde en çok izlenen kanal olarak seçilmiştir. Kanal Türkiye ve Azerbaycan'da yayın yapmaktadır. Kanal Aydın Doğan ve Ayhan Şahenk tarafından ortak kurulmuştur. Ayrıca Euro D ismiyle Avrupa'da yayın yapmaktadır. Doğan Medya grubu içerisinde yer alan Kanal D Aydın Doğan tarafından Demirören grubuna satılmıştır.

Kanal D Dizileri

Kanal D canlı izle kurulduğu yıldan itibaren özellikle dizi yayınlarıyla dikkat çekmiştir. Kanal D yayın hayatı boyunca başarılı dizilere imza atmıştır.

Kanalın güncel dizileri şunlardır:

 • Arka Sokaklar
 • Afilli Aşk
 • Yaralı Kuşlar
 • Azize
 • Hekimoğlu
 • Zalim İstanbul

 

Kanal D 2019 yılında bu diziler ile yayın hayatına devam etmektedir. Ayrıca 2020 yılında kanalda yeni diziler seyircisiyle buluşacaktır.

Kanal D Programları

Kanal D yayınladığı birçok program ile seyirciye kendini sevdirmiştir.

Kanal D canlı kanalın yayında olan programları şunlardır:

 • Çok Güzel Hareketler 2
 • Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa
 • Chef's Arena
 • Gelinim Mutfakta
 • Arda ile Omuz Omuza
 • Balçiçek ile Dr. Kurtaran
 • Arda'nın Mutfağı
 • Benimle Söyle
 • Neler Oluyor Hayatta?
 • Kanal D Ana Haber
 • Hayat Sağlıklı Güzel
 • Magazin D Cumartesi
 • Magazin D Pazar
 • Kanal D Haber Hafta Sonu
 • Çarkıfelek
 • Fatih Çıtlak ile Huzur Vakti
 • Ayhan Sicimoğlu ile Renkler

Arka Sokaklar Canlı izle

Uzun yıllardır devam eden ve fenomen hale gelen Arka Sokaklar dizisi hız kesmeden devam ediyor. Konusu polisiye olan dizi İstanbul'a çekiliyor. Emniyet Amiri Rıza baba ve ekibinin gün çerisinde başlarına gelen hikayerlerin yer aldığı dizinin tüm bölümleri nefes kesiyor. Arka Sokaklar son bölüm ve özet izlemek için doğru yerdesiniz.

Kanal D canlı izle

Türkiye'de ulusal olarak yayın yapan eskş kanallardan biri olan Kanal D canlı yayınlarını sitemiz üzerinden donmadan ve kesintisiz izleme imkanına sahipsiniz. Ayrıca reklamara boğulmadan ve ücretsiz Kanal D canlı izleme keyfi yaşayabilirsiniz.

Çarkıfelek ne zaman?

Yılların eskitemediği yarışma programı çarkıfelek yeniden başlıyor. İlk başladığı dönemlerde suncuuluğunu Mehmet Ali Erbil'in yaptığı yarışma programı bir süre eranlara veda etmişti. Eski Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu'nun suncağı program bu bayram ekranlara gelmeye başlayacak.

Hekimoğlu son bölüm izle

Son dönemde hit yapan dizileren biri olan Hekimoğlu dizi ilginç konusu ve yetenekli oyuncuları ile Kanal D ekranlarında yayınhayatına devam ediyor. Hekimoğlu dizisini yayın günü ve saatinde sitemizden canlı izleyebilirsiniz.

Neler oluyor hayatta?

Hafta içi hergün saat 9'da başlayan program canlı olarak yayınlanıyor. Hakan Ural'ın daimi konuk olduğu program magazin gündemi masaya yatırıyor. İlginç yorumları ile ün yapan Hakan Ural sabah saatlerine neşe katıyor.

KANAL D KİMİN?

1993 yılında test yayınlarına başlayan kanalın şuanki sahibi Demirören Holdingin sahibi Yıldırım Demirören'dir. 

ARKA SOKAKLAR

Arka Sokaklar dizisinin ilk bölümü 31 Temmuz 2006 tarihinde yayımlanmıştır. Yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yapmış olduğu dizi Erler Film tarafından yayınlanmaktadır.14 yıldır büyük bir beğeniyle izlenen dizi polisiye, aksiyon, dram ve komedi türlerini içinde barındırmaktadır. Türk televizyon tarihinde yıllarca devam eden uzun soluklu dizilerden biridir.

Dizinin başrollerini, Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz, Oya Akar, Merve Oflaz, İlker İnanoğlu paylaşmaktadır.

Başrollerinde Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Denizci’

Dizi Kuzey Kıbrıs, Bulgaristan ve Irak’ta da yayınlanmaktadır.

AFİLİ AŞK

Türk yapımı romantik komedi dizisi olan Afili Aşk 12 Haziran 2019 tarihinde yayınlanmaya başlamış ve Mart 2020 Tarihinde final yapmıştır. Senaryosunu Barış Erdoğan’a ,İlker Arslan, Okşan Tavashoğlu ve Kübra Sütun2un  birlikte kaleme aldığı dizinin başrollerini; Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli ve Benian Dönmez paylaşmaktadırlar.

YENİ HAYAT

Türk yapımı dram dizisi olan Yeni Hayat dizisi Karga seven Pictures tarafından yayınlanmakta ve yönetmen koltuğunu Başak Soysal ve Cem Özüduru paylaşmaktadır. Senarist Elif Usman’dır.

Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk'un olduğu dizide birbirinden farklı iki aile arasında geçen olaylar. Aile ile aşkı arasında kalan iki sevdalı anlatılmaktadır.

Dizi çok yakında yayın hayatına Kanal D ekranlarında başlayacaktır.

ÇATI KATI AŞK

Kanal D’de 9 Temmuzda ilk bölümü ekrana gelecek olan Çatı Katı Aşk dizisinin yapımcısı Banu Akdeniz’dir. Dizinin yapımcılığını Mia Yapım yapmaktadır. Başrollerinde Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Denizci yer almaktadır.

Dizide ailelerini karşılarına alan ve birbirlerinden tamamen farklı 4 gencin aşkları ve bu gençlerin ne pahasına olursa olsun aşklarına nasıl sahip çıktıkları ve aşkları için direnişlerinin hikayesi anlatılmaktadır.

Başrollerinde Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Denizci’nin olduğu Kanal D’nin yapımını Mia Yapım, yapımcılığını ve proje tasarımını Banu Akdeniz'in üstlendiği Çatı Katı Aşk dizisinde karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerinin hikâyesi anlatılmaktadır. Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in hayata ve ailelerine karşı verdiği mücadele onları nelere sürükleyecek?

ZALİM İSTANBUL

Yapımcılığı Avşar Film tarafından gerçekleştirilen dizinin ilk bölümü Nisan 2019 tarihinde yayınlanmıştır.

Seher 3 çocuğunu da alıp Antakya’dan İstanbul’a memleketlisi Agah Bey’in yanına gelir ve İstanbul hikayesi acıları, sevinçleri, entrikaları ile onlar için çoktan başlamıştır. Dizinin Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin , Sera Kutlubey, Bahar Şahin, İdris Nebi  yer almaktadır.

HEKİMOĞLU

Sisteme, düzene ayak uydurmakta zorlanan aykırı bir doktor. Ancak çok yetenekli ünü günden güne artıyor. Hastaların ne dediği değil tahliller neler söylüyor önemli onun için. Üç kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte hastalarını ciddi bir titizlikle inceliyor.

Başrollerini Timuçin Esen, Ebru Özkan Saban, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın paylaştığı dizinin sebaryosu Banu Kiremtçi Bozkurt’a aittir.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2

Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı Çok Güzel Hareketler 2 bu sezonda yeni yüzlerler devam ediyor. Binlerce kişi arasından seçildiler! Aylarca birçok eğitimden geçen 22 genç! Hem yazıyorlar hem oynuyorlar.

Ahmet Hilmi Deler, Atakan Çelik, Ayşegül Yılmaz, Batuhan Soyaslan, Begüm Çağla Taşkın,Cemile Canyurt, Cihan Talay, Ecem Bayır, Eda Nur Hancı, Engin Demircioğlu, Evliya Aykan, Ezgi Özyürekoğlu, Fatih Öztürk, Fatma Tezcan, Gözde Şencan, Gürhan Altundaşar, Hamza Yazıcı, Metin Pıhlıs, Ozan Can Yiğit, Safa Sarı, Sema Özkan Yorgun, Yasin Çam ve Yılmaz Erdoğan her hafta Pazar günü 20:00’de Kanal D ekranlarında.

MÜGE VE GÜLŞEN’LE 2.SAYFA

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sunumuyla hafta sonu 09.45’te magazine dair her şey masaya yatırılıyor. Magazin’in duayeni ve gazeteci olan Müge ve Gülşen magazinsel konuları cesurca ele alıyor.

ÇARKIFELEK

Televizyon tarihinin en eski yarışmalarından biri. 1975 yılında hem ABD’de hem de Türkiye’de yayına girdi. Senelerce farklı kanallarda farklı sunucularla evimize konuk oldu.

Mehmet Ali Erbil sunumuyla farklı boyut ve beğeni kitlesi oluşan yarışma şuan Kanal D ekranlarında Onu Büyüktopçu tarafından sunulmaktadır.

Çarkı döndüren yarışmacılar kazandıkları puanlarla çeşitli ödüller kazanabilmekte ve finalde büyük ödül için yarışabilmektedir.

Yorumlar

Yorum Ekle

Ali tarafından 2020-02-15 00:10:37 tarihinde gönderilmiştir.

Hekimoğlu dizisi gerçekten çok iyi. İzlemeyenlere tavsiye ederim. Ayrıca donamadan izledim teşekkürler

Recep Kaan tarafından 2020-05-21 21:35:18 tarihinde gönderilmiştir.

Evden uzakta olduğum zamanda cep telefonundan kanal D haberi izlemek için kullanıyorum. gayet stabil sitedir.

Niyazi tarafından 2020-05-21 21:38:30 tarihinde gönderilmiştir.

Kanal d dizileri çok güzel oluyor özellikle içlerimde hekimoğlunu çok beğeniyoeum kanal dyi canlı izlemek için yasaltv yi tavsiye ederim gzel bir site

Emre KESİM tarafından 2020-05-21 21:41:28 tarihinde gönderilmiştir.

Şu an Yolcu filmini izliyorum, donma takılma yok teşekkürler.

BURAK ÇİL tarafından 2020-05-21 21:41:47 tarihinde gönderilmiştir.

guzel sıte begendim hd izleyebılıyorum tesekkurler yasal tv.

Yusuf32 tarafından 2020-05-21 21:42:08 tarihinde gönderilmiştir.

Isyerindeydik ve televizyon yoktu direk cikti sikintisiz donmadan canlı yayın yapiyor tesekkurler yasal tv

Kürşat Can tarafından 2020-05-21 21:48:10 tarihinde gönderilmiştir.

donmadan ve full hd izledim teşekkürler

İsmet tarafından 2020-05-21 21:58:45 tarihinde gönderilmiştir.

Kanal d yi çok seviyorum sürekli takıp ettiğim nadir kanallardan biri çıkardığı dizileriin hepsini soluksuz izlerim neredeyse bu sitede çok güzelmiş bu arada HD kalitede ücretsiz izliyorum

Yasin tarafından 2020-05-21 22:04:25 tarihinde gönderilmiştir.

Otobüsle eve dönerken arka sokakları kaçırmamak için yasaltv den izliyorum. Teknolojinin nimetleri, artık dizi kaçırma derdi yok.

Mehmet tarafından 2020-05-22 03:38:52 tarihinde gönderilmiştir.

Çok güzel bir site olmus. Bütün diziler var. Herkesin kullanmasini tercih ederim.

Mehmet tarafından 2020-05-22 03:41:45 tarihinde gönderilmiştir.

Çok güzel bir site olmus. Kanal d deki bütün diziler var. Tekrarlarini hep burdan izliyorum

Veysi tarafından 2020-05-22 04:00:05 tarihinde gönderilmiştir.

Çok yararlı ve faydali bir site tebrikler

CEBRAİL tarafından 2020-05-22 04:04:51 tarihinde gönderilmiştir.

Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim bundan sonra kanal d yayın akışının nasıl olduğunu öğrendim teşekkürler

Kemal tarafından 2020-05-22 04:13:48 tarihinde gönderilmiştir.

Kanal d çok güzel sinema filmlerini yayınlıyorlar. Yayın akışlarının olması, kesintisiz ve hd bir şekilde izleyebildiğim çok güzel site

summer33 tarafından 2020-05-22 08:10:48 tarihinde gönderilmiştir.

Afili aşk dizisinin bu kanalda olması bence bir ayrıcalık dizi çok güzel ve ilgi çekiyor izlemeyenlere tavsiye ederim

Kaan tarafından 2020-05-22 08:51:54 tarihinde gönderilmiştir.

Çok rahat bir şekilde izliyorum teşekkürler.

Erkan tarafından 2020-05-22 11:23:05 tarihinde gönderilmiştir.

Gördüğüm en sorunsuz canlı TV izleme sitesi kesinti olmadan erişim sağladım

Yasin tarafından 2020-05-22 12:38:52 tarihinde gönderilmiştir.

Evde olmadığım zamanlarda tv izlememi sağlayan site donma kopma gibi şeyler yaşanmıyor güzel

Şuanda Yayında Olanlar

Sponsor Bağlantılar

Yayın Akışı

Detaylı Gör

Yeni Hayat
00:15 - 02:30

Zahide Yetiş'le Gelin Görün
02:30 - 04:30

Gelinim Mutfakta
04:30 - 06:15

Çatı Katı Aşk
06:15 - 09:45

Magazin D Cumartesi
09:45 - 13:00

Arda'nın Mutfağı
13:00 - 14:00

Arka Sokaklar
14:00 - 16:15

Hekimoğlu
16:15 - 19:00

Kanal D Ana Haber
19:00 - 20:00

Çatı Katı Aşk
20:00 - 00:15

yasaltv.com - Canlı Tv İzle

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte canlı tv yayıncılığı çağ atladı. Özellikle Full HD kalitedeki yayınlar üst seviyede kullanıcı deneyimi yaşatmakta. yasaltv.com da bu durumu göz önünde bulundurarak en iyi canlı tv izleme sitesi olarak hizmet vermekte. Tüm televizyon kanallarını sitemiz üzerinden donmadan, kesintisiz ve ücretsiz olarak izleme imkanına sahipsiniz. En iyi canlı tv izleme sitesi...

[email protected]

Hızlı Bağlantılar

Copyright @2019 | yasaltv.com Tüm hakları saklıdır. canlı tv

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.