Hakkımızda

Artık herşeye internet üzerinen erişme imkanına ve potansiyeline sahibiz. Bu nedenle televizyon izlemekte artık çok kolay ve basit bir hale geldi. Canlı tv izlemek isteyen herkes artık telefon ve bilgisayarlarını kullanmakta. 4G teknolojisi ile birlikte internet hızlarının artması telefon, tablet ve pcden multimedya kullanımının yükselmesine sebep oldu.
Her evde bir televizyon olduğunu düşünürsek evdeki diğer bireylerin sevdiği ve izlemek istediği dizi, film, sinema veya canlı maç gibi içerikleri nereden izleyeceği sürekli bir sorun oluşturmaktadır. İşte bu durumda devreye Yasal tv girmekte ve Türkiyede yayın yapan ulusal ve tematik kanalları bünyesinde bulundurarak Full HD formatında canlı tv keyfi yaşatmaktadır.

Canlı tv Nasıl İzlenir?

Canlı tv izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. www.yasaltv.com sayesinde dilediğiniz yerden dilediğiniz cihaz üzerinden tüm televizyon kanallarını canlı olarak izleme imkanına sahipsiniz. Üstelik bu hizmet ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Çok fazla reklamlara boğulmadan tv izlemek isterseniz en doğru yer Yasal tv. Sloganımız; Herkes kestintisiz canlı tv izlemeli "

Yasal Sorumluluklar Nelerdir?

Yasal tv sitesinde bulunan canlı yayınların hakları kanal sahiplerine aittir. Tüm canlı yayınlar sitemizde kayıt altına alınmamaktadır. Canlı yayınların içeriğine sitemiz sorumlu değildir. Yasal tv sitesinde bulunan yayınlar RTÜK ve BTK sitelerinde bulunan bilgiler doğrultusunda WEB TV koşullarına uygun olarak kayıt altında alınmadan direkt olarak sunulmaktadır.

Şuanda TVde ne var? Canlı tv Yayın Akışı

Tüm televizyon kanalları için günlük yayın akışlarını sitemizde bulabilirsiniz. Özellikle siteye girdiğiniz saatte hangi kanalda hangi program var ve saat kaçta sona erecek ayrıntılı bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Kullanıcı deneyimini ön plana çıkartan sitemiz hem hızlı hemde kesintisiz tv yayın yapmakta olup ayrıca kullanıcıların içerikle hızlı bir şekilde erişmesi için tv yayın akışı gibi rehberler hazırlamakta ve sunmaktadır.
 

Canlı Yayında Donma Olur mu?

Sitemizde bulunan canlı tv yayınları HD kalitededir. Sitemizin açılış hızı rakiplerimize göre üst seviyededir. Vermiş olduğumuz yayınlar kullanıcı deneyimi açısından memnun edicidir. Kanallarda donma yaşarsanız ilk önce internet hızınızı kontrol edin özellikle cep telefonu kullanıcıları wifi dışında mobil hat üzerinden bağlanıyorsa kota durumlarını kontrol etmelerini tavsiye etmekteyiz. Çünkü nereden izlenirse izlensin canlı tvler çok fazla internet harcamaktadır.