Sen Çal Kapımı 18. Bölüm izle-Canlı izle

Fox

Yaz dizisi olarak yayın hayatına başlangıç yapan ve izleyiciyi memmun edip yeni bölümleri ile halen ayakta duran dizi Sen Çal Kapımı 18. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. Dizide konu alınan aşk izleyici tarafından oldukça beğenilmiş durumda. Her kanalın yaz için hazırladığı projelerin bir kısmı seyirci tarafından beğenilirken bir kısmı beğenilmeyip erken final yapmaktadır. Fox Tv ekranlarında yaz dizisi olarak gün yüzüne çıkan dizi Sen Çal Kapımı seyircinin gönlüne taht kurmuş ve yayın hayatına devam eden başarılı az dizilerinden bir tanesi olmuştur. 18. bölümü ile 11 Kasım Çarşamba günü saat 20.00'da ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Bulunduğunuz sayfadan dizininyeni bölümünü canlı ve kesitisiz olarak izleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 18. Bölüm Özeti- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Dizide bu hafta Serkan'ın yeni bir eve taşınması olay konusu oldu. Eda'nın haberi olmadan yeni evine taşınan Serkan, Eda'ya söylediğinde onun şaşkınlığı ile yüzyüze kaldı. Eda'nın benim neden haberim yoktu tepkisi üzerine Pırıl'ın haberinin olduğunu söyleyen Serkan adeta Eda'yı kıskandırmak için elinden geleni yapıyor. Dizide bir diğer dikkat çeken detay ise bu hafta Selin'in evini su basması sonucu Serkan'a yerleşecek olması oldu.

Yayınlanan ikinci fragmandan gördüğümüz kadarıyla ikili arasında bu haftada soğuk rüzgarların eseceği anlaşılıyor. Eda'nın artık hayatından çıkarmak istediği Serkan bir türlü Eda'dan uzaklaşamıyor. İkilinin anlam veremediği bu birbirlerine olan çekim kuvveti onları ne bir araya getirebiliyor ne de ayırabiliyor. Selin'in eve yerleşmesi sonucu oldukça fazla bozulan Eda her durumda kıskançlığını belli ediyor.

Sen Çal Kapımı 11 Kasım Çarşamba saat 20.00'da Fox TV'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları

Kerem Bursin (Serkan) ve Hande Erçel (Eda) yer alıyor. Haricinde dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Neslihan Bolat - (Aydan), Bige Önal - (Selin), Evrim Doğan - (Ayfer) ve İsmail Ege Şaşmaz - (Kaan) 

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 10 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.