TV 8

25.05.2020 Şuanda : Survivor Panorama 2020 10:00 - 12:30
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
İletişim [email protected]
Telefon 0 212 304 88 88
Adres https://www.tv8.com.tr/

TV8 full hd canlı izle. Acun Ilıcalı tarafından kurulan kanal sadece eğlence içerikleri üretmektedir. Ulusal bazda yayın yapan TV8 kanalının oldukça fazla izleyicisi mevcuttur. Özellikle yarışma programlarının yer aldığı TV8 kanalının hedef kitlesi ailelerdir. 

Merkezi İstanbul'da bulunan kanalın popüler programları;

  • Survivor
  • O Ses Türkiye
  • Masterchef Türkiye
  • Yemekteyiz
  • Doya Doya Moda
  • Gel Konuşalım
  • Oynat Bakalım
  • Eser Yenenler Show
  • Doğduğun Ev Kaderindir.

 

TV 8, Türkiye ve birçok başka ülkede yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Türkiye'nin eğlence kanalı sloganıyla yayın yapan televizyon kanalı TV 8 sitemiz üzerinden online olarak, donma, kesinti ve benzeri herhangi bir sorunla karşılaşmadan canlı olarak izlenebilir. Yüksek yayın kalitesi ile HD keyfinde TV8'i bizim sitemiz aracılığıyla bilgisayar ya da her türlü mobil cihazınızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Yayın Akışı

TV 8, yayın türü itibari ile eğlence programları, yarışmalar ve diziler ile tamamen eğlence içerikli bir yayın içeriğine sahiptir. Kanalın fenomen olmuş yarışma programları Survivor, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Masterchef, Yemekteyiz gibi yarışma programları, Kızım ve Jet Sosyete gibi dizileri ve Eser Yenenler Show, Gel Konuşalım gibi eğlence programları ile öne çıkmakta ve dikkat çekmektedir.

Söz konusu eğlence içerikli yayın yapan TV8 kanalını, son teknoloji server ve cihazlarımız ile sizlere HD kalitesinde canlı izle seçeneği ile birlikte sunuyoruz. Sitemiz üzerinden hiçbir kesinti ya da donma yaşanmadan online olarak TV8 'i ve her türde televizyon yayınını izleme şansına bizimle ulaşıyorsunuz.

Kanal Yönetimi

TV 8 kanalı, Türk televizyon ekranlarının yakından tanıdığı isimlerden olan Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve sahibi olduğu Acun Medya kuruluşuna ait bir kanaldır. Acun Medya tarafından alındıktan sonra fenomen yarışma programları ile kanal çok daha fazla popüler hale gelmiştir. Sitemiz üzerinden TV8'e ait tüm programları canlı olarak izleyebilirsiniz.

Survivor 2020 canlı izle

Uzun süredir hayatımızda olan Survivor yarışması bu yılda nefese kesen mücadelelere sahne oluyor. Acun Ilıcalı'nın sahip olduğu TV8 kanalının fenomen yarışma programı Survivor 2020 bu yıl dizilerinde olmamasıyla rekor üzerinde rekor kırıyor. Bu bayram tüm Türkiye'de sokağa çıkma yasağı olması sebebiyle dop dolu içerikleriyle ekrena gelen Survivor 2020 yarışma programını donamdan sitemziden takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Ekle

Hasan tarafından 2020-02-15 10:58:11 tarihinde gönderilmiştir.

Survivor 2020 başlıyor ve sabırsızlıkla bekliyoruz. Geçen yıl çok bozmuştu survivor bu yıl eski moduna dönmüş gözküyor. O ses Türkiye yarışamsı da final yapıyor donmadan izledik teşekkürler

Şuanda Yayında Olanlar

yemek tarifi yemek
insect