Sen Çal Kapımı 19. Bölüm izle-Canlı izle

Fox

Yaz dizisi olarak yayın hayatına başlangıç yapan ve izleyiciyi memmun edip yeni bölümleri ile halen ayakta duran dizi Sen Çal Kapımı 19. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. Daha önceleri çarşamba günleri yayınlanan dizi artık çarşamba günleri yayınlanmayacak. Yeni bölüme gün değişikliğiyle başlayan dizi artık Cumartesi günleri ekranlarda olacak. Dizide konu alınan aşk izleyici tarafından oldukça beğenilmiş durumda. Her kanalın yaz için hazırladığı projelerin bir kısmı seyirci tarafından beğenilirken bir kısmı beğenilmeyip erken final yapmaktadır. Fox Tv ekranlarında yaz dizisi olarak gün yüzüne çıkan dizi Sen Çal Kapımı seyircinin gönlüne taht kurmuş ve yayın hayatına devam eden başarılı az dizilerinden bir tanesi olmuştur. 19. bölümü ile 21 Kasım Cumartesi günü saat 20.00'da ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Bulunduğunuz sayfadan dizininyeni bölümünü canlı ve kesitisiz olarak izleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 19. Bölüm Özeti- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Eda ve Serkan’ın son tartışmaları, Eda’nın Serkan’a artık başka insanlarla görüşeceğini söylemesiyle bitti. Serkan, Eda’nın onu bu kadar çabuk unutabilmesi konusunda kırgın, bir taraftan babasının sahiplenmediği hatanın bedelini ödemeye mahkum hissediyor kendini. Eda’nın sonsuza dek ellerinden kayıp gideceğini düşünüyor. Eda’ya gizemli bir adamdan gelen çiçek işin tuzu biberi oluyor.

Seneler önceki kazayı, Eda’nın anne ve babasının ölümünün arkasında yatan ismi konuşmak, ona anlatmak üzere Eda’nın peşine düşüyor.

Serkan’ın Eda’ya anlatmak istedikleri yeterince zor, onları nasıl öğrendiği de önemli. Serkan baş başa kalabilecekleri, uzun uzun konuşabilecekleri bir ortam yaratmak istiyor, kimsenin onları rahatsız etmeyeceği. Birlikte geçirdikleri gecenin sabahı, Serkan’ın evine Selin’in gelişiyle Eda’yı kötü bir sürpriz bekliyor. Gerçeği öğrenen Eda ne karar verecek? Aşk her şeyin üstesinden gelecek mi?

Sen Çal Kapımı 21 Kasım Cumartesi saat 20.00'da Fox TV'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları

Kerem Bursin (Serkan) ve Hande Erçel (Eda) yer alıyor. Haricinde dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Neslihan Bolat - (Aydan), Bige Önal - (Selin), Evrim Doğan - (Ayfer) ve İsmail Ege Şaşmaz - (Kaan) 

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 21 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.