Çatı Katı Aşk 15. Bölüm Canlı izle

Kanal D

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çatı Katı Aşk 15. Bölümü ile 17 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00'da ekranlara geliyor. Diziyi 'Çatı Katı Aşk Canlı izle' sayfamızdan diziyi rahatlıkla izleyebilirsiniz.

 

Çatı Katı Aşk Son Bölüm Neler Yaşandı?

10 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan Çatı Katı Aşk 14. Bölümde Ayşen, öz annesi ile yurt dışına gidiyor. Şirin’in mahalleye gelişi oldukça büyük bir olay yaratıyor. Ayşen , Şenay’ın öz annesi olduğunu öğrendikten sonra bir karar vermek zorunda kalıyor. Yılmaz ailesi ile Ayşen’in durumu konuşuluyor ve son söz Ayşen’e bırakılıyor. Gerçek babasının ölüm döşeğinde  olduğu haberi üzerine Ayşen bir karar alıyor ve annesi ile braber gidiyor. Yılmazlar ailesi ve Ateş’i bu durum derinden sarstı. Ayşen, annesi ile beraber giderken duygu dolu vedalaşma anlarına şahit olduk.

 Yasemin’in kuzeni olduğunu öğrendiğimiz Şirin, karakolluk olunan bir olay satesinde Ateş ile tanıştılar. Ateş ile Şirin’in eski sevgilisinin olaylı kavgası sonrası soluğu karakolda alan Ateş ve Şirin ilerleyen bölümlerde yeni bir aşk tohumunu  filizlendirebilir. Karakol sonrası Yasemin kuzeni Şirin’i görmesi üzerine Ateş şaşırıp kalıyor.

Çatı Katı Aşk 15. Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

 

Çatı Katı Aşk 15. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman sonrası mahalleye yeni katılan Şirin'in mahalleyi hareketlendireceği gözlerden kaçmıyor. Şirin ile beraber bir hastayı ameliyat ederken kendisini bulan Ateş'in başına daha neler gelecek şimdiden merak konusu. Girdikleri ameliyatta adamın ölmesi sonucu Ateş ve Şirin peşlerindeki kendilerini öldürmek isteyen adamlardan kurtulabilecekler mi? İşte Yayınlanan O Fragman.

Çatı Katı Aşk 15. Bölüm Fragmanı

 

Çatı Katı Aşk 17 Ekim Cumartesi saat 20.00'da Kanal D'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

 

Çatı Katı Aşk Dizisinin Konusu Nedir?

"Çatı Katı, geniş ve içten bir aileye iki yabancı misafirin katılması ile başlar. Yardımlaşma ve birbirine sımsıkı tutunarak yaşayan bu aileye ufak bir “yalan”la dahil olan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla denenecekler ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi öğreneceklerdir. Çatı Katı, hayata yeni atılanların, sırtında dünyaları taşıyanların, yuvayı ilmek ilmek örenlerin yani bizim, hepimizin öyküsü aslında. Ama hepsinden öte tutku dolu bir aşk hikayesidir… Karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma uğruna aşklarında direnmelerinin hikayesidir. Hayat gençleri yine boylarından büyük dertlerle baş başa bırakırken, hasretini duyduğumuz bu aile, kuvvetli bağlarıyla her şeyin üstesinden gelip bir arada kalmayı başarabilecek midir?

Çatı Katı Aşk Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Furkan Andıç: Ateş Avcı
Ezgi Şenler: Ayşen Yılmaz
Nilay Deniz: Yasemin Çetin
Yiğit Kirazcı: Demir Yılmaz
Bedia Ener: Saadet
Tülay Günal: Perihan
Ebru Aykaç: Gülriz Avcı
Pelin Öztekin: Süheyla Durmaz
Bülent Seyran: Şuayip Durmaz
Renan Bilek: Celal Yılmaz
Burak Tamdoğan: Filozof Emin
Erhan Yazıcıoğlu: Asaf Avcı
Şahin Ergüney:

 

 

Kanal D CANLI İZLE

Bu yazı 17 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.