Zümrüdüanka 20. Bölüm izle-Canlı izle

Fox

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Zümrüdüanka 20. Bölüm Canlı izle sayfasında bulunuyorsunuz. Yeni sezona bomba gibi başlayan dizi yeni bölümü ile bu akşam Fox Tv ekranlarında yerini alacak. Dizinin yeni bölümünü canlı, kesintisiz ve full hd olarak izleyebilirsiniz. Zümrüdüanka izlenme sayısı olarak son haftalarda düşüşe geçmiş durumda.  Daha önceleri Cumartesi günleri yayınlanan dizi artık yeni günü çarşamba olarak belirlendi. Cumartesi günleri zorlu rakipleri olan Kuzey Yıldızı gibi dizilerin olduğu günden daha zorlu bir güne geçiş yapmış durumda. Reytinglerde izlenme olarak azaldığı görülen dizinin yeni günde başarılı olması beklentisine giren Fox Tv'nin çarşamba günü işleri oldukça zor gibi görünüyor. Zira reytinglerde belirli bir paya sahip olan Kuruluş Osman ve yayınlandığı günden bu yanan birinciliği eline almış olan Sadakatsiz dizisinin arasında Zümrüdüanka dizisinin beklentileri karşılayamayacağı düşünülmekte. Patel filmin yapımıcılığını üstlendiği dizide bu hafta neler yaşanacak ve geçtiğimiz hafta neler oldu? Zümrüdüanka dizisi 25 Kasım Çarşamba saat 20.00'da Fox Tv ekranlarında yeni bölümü ile ekranlara gelecek. İşte Dizi İle İlgili Detaylar.

Zümrüdüanka 20. Bölüm- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Azimet ve Deniz’in birlikte attıkları ilk adım Serhat ve Zümrüt’ün arasındaki ilişkiyi etkilemeye başlamıştır. Serhat daha dikkatli hareket etmeleri gerektiğini düşünürken Zümrüt’ün bazı duyguları değişmeye başlar.Suhandan da Zümrüt’ten farklı değildir. Hamit ile yaşadıkları ve aralarına giren mesafe Suhandan’ı kötü etkiler. Demirkan Konağı’na dönmek istemeyen Suhandan’ın kafası hiç beklemediği bir konukla yaptığı konuşmadan sonra karışmaya başlayacaktır.

Hamit ise babası ve Canan’ın aksi yönde telkinlerine rağmen Suhandan’dan vazgeçmeme konusunda kararlıdır. Suhandan’ı görmek istediğindeyse karşısına hiç beklenmedik biri çıkar. Kendini yeniden Demirkan ailesine kabul ettirmeye çalışan Abbas ve Hamit’in karşılaşması bir daha asla düzelmeyecek, asla geri dönülemeyecek bir sonuç yaratacaktır.Bu olaydan sonra Demirkan ve Özgüç konaklarında hiçbir şey eskisi gibi sakin kalmayacak, iki aile büyük bir savaşa girecektir.

Zümrüdüanka 25 Kasım Çarşamba saat 20.00'da Fox TV'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Zümrüdüanka Dizi Oyuncuları

Alp Navruz: Üsteğmen Serhat Demirkan
Ceren Yılmaz: Zümrüt Kuloğlu
Hatice Aslan: Ülfet Kuloğlu. Zümrüt'ün annesi.
Selim Bayraktar: Abbas Demirkan
İsmail Hacıoğlu: Cihan (10. Bölümden itibaren)
Sahra Şaş: Deniz (10. Bölümden itibaren)
Ayten Uncuoğlu: Azimet Demirkan
Umut Karadağ: Adil Demirkan.
Serhat Özcan: Rüstem Kuloğlu. Zümrüt'ün babası.
Elif Çakman: Nevcihan Demirkan
Miray Akay: Meliha Kuloğlu. Zümrüt'ün kızkardeşi.
Pelin Abay: Suhandan Demirkan
Barış Küçükgüler: Latif Demirkan
Gökhan Bekletenler: Ömer Lütfi Bakırcı
Ebrar Baba: Songül Kuloğlu. Zümrüt'ün kızkardeşi.
Sebahat Kumaş: Saniye Arsoy. Hayatını kardeşine adamış bir abladır.
Gökçe Eyüboğlu: Deniz
Korkmaz Arslan
Asiye Dinçsoy
Doğa Zeynep Doğuşlu
Gönül Akbaş
Serkan Açay
Eren Demir
Nazlı Pınar Kaya

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 25 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.