Zuhal Topal'la Sofrada Canlı izle

Fox Tv ekranlarının gündüz kuşağı programlarında alanında lider olan yarışma programı 'Zuhal Topal'la Sofrada Canlı izle' sayfasına hoşgeldiniz. Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Kim Kazandı? Sofrada Günün Yarışmacısı Kim ve Bugün Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Zuhal Topal'la Sofrada programı ile ilgili aradığınız bütün detaylara buradan ulaşabilir, Zuhal Topal'la Sofrada son bölüm izleyebilirsiniz.

 Zuhal Topal'la Sofrada Formatı

Zuhal Topal'la Sofrada programı her hafta 5 adet gelin ve kayınvalide çiftinin kıyasıya rekabetini gösterdiği bir yemek yarışması olmakla ön plana çıkıyor. Program formatı gereği gelin hanımlar belirledikleri menüler ve verilen süre çerçevesinde yemeklerini eksiksiz bir şekilde yapmaya çalışıyorlar. Yapılan yemeklerini kayınvalidelere ve Zuhal Topal'a servis eden yarışmacılar rakip kayınvalidelerin ve Zuhal Topal'ın oylamasına tabii oluyorlar. Prgram formatı gereği ve düşük puanlamanın önüne geçebilmek için kayınvalideler ogün yarışan gelinin menüsünün tam olması halinde 1 ve 2 puan veremiyorlar ve değerlendirmeyi 3 ile 10 puan aralığında yapmaları isteniyor. Fakat menü şayet yetişmez ve eksik yemekler olması durumunda kayınvalideler için 1 ve 2 puan açılıyor. Program genelinde genellikle kayınvalideler 1 ve 2 puanın açılması çerçevesinde o puanı kullanmaktan çekinmiyorlar. Yarışmada bir diğer düşük puan verilmesine engel olan önlem ise kayınvalidelerin kullandıkları puanları tekrar kullanamamsı oluyor.3 ile 10 puan arasından bir yarışmacıya puan veren kayınvalide başka bir yarışmacıya aynı puanı vermediği için puanlamasını dikkatli yapması gerekiyor.

Zuhal Topal'la Sofrada Programında bu sezeon bir diğer yenilik ise  artık menülerde bir yemeğin program tarafından belirlenmesi oldu. Her hafta yarışmacı gelinler hazırladıkları menülerle  beraber bir adet de programın belirlediği ve o hafta boyunca bütün gelinlerinde aynı tarifi hazırlayacağı yemekler yapacaklar.

Zuhal Topal'la Sofrada programı haftaiçi hergün saat 16.00'da FOX TV ekranlarında gelecek son bölümünü kesintisiz ve Full Hd izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

Zuhal Topal'la Sofrada programını kanalın kendi sayfasında izlemek için aşağıdaki Fox Tv Canlı izle linkine tıklayabilirsiniz.

Bu yazı 17 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.