Zuhal Topal'la Sofrada 473. Bölüm izle-Canlı izle

Fox

Fox tv ekranlarının sevilen yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada 473. Bölümü ile 11 Kasım Çarşamba günü saat 16.00'da ekranlara geliyor. Zuhal Topal'la Sofrada programının yeni bölümünü canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Yarışmacıların aldıkları puanları ve Zuhal Topal'ın bugün kaç puan verdiğini yazımızdan takip edebilirsiniz. Yeni sezonda da eski kemikleşmiş izleyicisine sahip olan program her hafta 5 gelin ve kayınvalide çiftini konuk aloyor. Her gün gelinlerin yemekler yaptığı ve kayınvalidelerin değerlendirdiği programda cuma günü yayınlanan final gecesinde büyük ödül sahibini buluyor. Program formatı gereği kayınvaliderin verdikleri bir puan tekrarda kullanılamazken program menünün tam olması durumunda 3 ile 10 puan aralığında puanlama yapılmasını istiyor.

Zuhal Topal'la Sofrada Günün Yarışmacısı

Her hafta 15.000 TL'lik bir ödülle gelinleri sevindiren Zuhal Topal'la Sofrada haftanın üçüncü gün yarışmacısı kim? Menüsü Nedir ve Kaç Puan Alacak? Bütün bus oruların cevabını yayın saatinde sitemizde bulacaksınız.

Bugün yarışacak isimler Gelin Sevilay Uygur ve Kayınvalidesi Nurhayat Uygur olacak. 

Gelin Sevilay Uygur

Sevilay hanım 28 yaşında ve 10 yıllık evli. Genç yaşta evliliğe adımını atan gelin hanım çok kıskanç birisi olması ile ön plana çıkıyor. Aslen Tokatlı olan yarışmacı inatçı olan tarafı ile bugün yarışmayı kazanmayı hedefliyor.

Kayınvalide Nurhayat Uygur

Aslen Tokatlı olan kayınvalide Nurhayat hanım gelinini memleketinden almış. Masalarda sessizliğini koruyan kayınvalide az ve öz konuşmayı seviyor. Mantara karşı alerjisi olan Nurhayat hanım bu hafta hiç bir mantarlı yemeği değerlendirmeye alamayacak.

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 11 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.