Yasak Elma 81. Bölüm izle

Fox

Fox Tv ekranlarının yayınlandığı günden itibaren iddialı dizisi  Yasak Elma 81. Bölüm izle sayfasında bulunuyorsunuz. Sayfamızda Yasak Elma Son Bölüm İzleyebilir ve dizi ile ilgili fragmanlara ulaşabilirsiniz.

Fox Tv kanalının en uzun soluklu dizilerinden bir tanesi olan , her hafta yeni bölümleri ile izleyicilerde şaşkınlık yaratan olayların yaşandığı ve seyirciyi ekranda sürekli tutmayı başaran dizilerden bir tanesi olma özelliğini taşıyor. Yasak Elma Yeni Bölümde Neler Olacak? Son Bölüm Neler Yaşandı? Bütün bu sorularınızın cevabı haberimizin detayında sizlerle.

Yasak Elma 19 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00'da yayınlanacak olan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Ender ile Yıldız’ın arasında geçen konuşmaların bir kısmını duyan Talat kafasında kurduğu şüphelerini iyice arttırmış durumda. Bu şüpheler üzerine Talat’ın Yıldız’a sorduğu "Ender sana ne söyledi? Kerim'in adı da geçiyordu da" sorusu bunun en basit örneklerinden bir tanesi. Fragmanın son sahneleri adeta olay yaratacak türden. Ender’in gittiği bir ortamda hareketleri ve ardından söylediği ’Herkes hesabını verecek’ sözleri izleyenler tarafından oldukça şoke edici gibi duruyor. İşte Yayınlanan O Fragman

Yasak Elma 81. Bölüm Fragmanı

 

Yasak Elma Oyuncu Kadrosu

Halit Argun (Talat Bulut), Ender Ekinci (Şevval Sam), Yıldız Yılmaz (Eda Ece), Şahika Ekinci (Nesrin Cavadzade), Kaya Ekici (Barış Kılıç), Zehra Argun (Şafak Pekdemir), Lila (Buçe Buse Kahraman), Caner Çelebi (Barış Aytaç), Erim Argun (İlber Kaboğlu), Emir (Serkan Rutkay Ayıköz), Yiğit Ekinci (Doğaç Yıldız)

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 19 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.