Uyanış Büyük Selçuklu 8. Bölüm izle-Canlı izle

TRT 1

Trt 1 ekranlarının yayınlandığı günden itibaren dikkatleri üzerine çeken dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 8. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. Bu sayfadan dizinin kaçırdğınız son bölümlerine full ve tek parça halinde ulaşabilir ve diziyi yayın saatinde canlı olarak izleyebilirsiniz. Büyük Selçuklu Devleti'ni konu edinen dizide her hafta birbrinden farklı olay ve entrika seyircinin ekranına yansıtılıyor. Selçuklu Devleti'nin büyüme evresinin anlatıldığı dizi yayınlandığı günden itibaren oldukça izlenir hale geldi. Reytinglerde ilk sırada yer alan Uyanış Büyük Selçuklu . bölümü ile 16 Kasım Pazartesi saat 20.00'da Trt1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Peki Uyanış Büyük Selçuklu 8. Bölümde Neler Yaşanacak? Dizinin 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman sonrası hareketli dakikalara şahit olacağımız belli oluyor.

Uyanış Büyük Selçuklu 8. Bölümde Neler Yaşanacak? 8. Bölüm Özeti

Yorgos’un ağır yaralı bıraktığı Sencer, Tapar’ın eşliğinde Kınık Obası’na getirilmişti. Başulu, Sencer’i obaya getiren kişinin yıllardır görmediği  oğlu Tapar olduğunu farkedince dayanamamış ve Tapar’a sarılmıştı. Başulu, annelik duygusuna kapılıp Tapar’ın kendi oğlu olduğunu açıklayabilecek midir?

Sencer’i tedavi edebilmek için kendin yırtan Turna, ilaç yapabilmek için obanın dışına şifalı otlar toplamaya gitmiş, burada Yorgos ile karşılaşmış ve Turna’yı bayıltmıştı. Yorgos’un pis ellerinden Turna’yı kim nasıl kurtaracaktır?Tüm bu olayların yanı sıra Seferiye, Terken’in Elçin'e nasıl oyun yaptığı ve nasıl oyuna getirdiğini araştırmaktadır. Bu nedenli Terken’in tüm sırlarını bilmekte olan Firdevs’i alıkoymuştur. Seferiye, Firdevs’ten Terken’in tüm sırlarını öğrenecek midir? Onu Terken’in aleyhinde şahitlik etmeye ikna edebilecek midir? Kurduğu oyunların açığa çıkmasından endişelenen Terken, Seferiye’ye engel olabilecek midir?

Isfahan’da halkı galeyana getirenleri ifşa edip cezalandırılmalarını sağlayan Hasan Sabbah, şüphelerin odağı haline gelmişti. Yakayı ele vermenin eşiğine gelen Hasan Sabbah, Melikşah’ın kendisine yönlendirdiği şüphe oklarını savuşturabilecek midir?

Uyanış Büyük Selçuklu 16 Kasım Pazartesi saat 20.00'da TRT1'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları

Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Ekin Koç, Sevda Erginci, İlker Kızmaz, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Sonant, Cemal Toktaş, Mehmet Özgür 

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 15 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.