Uyanış Büyük Selçuklu 7. Bölüm izle-Canlı izle

TRT 1

Trt 1 ekranlarının yayınlandığı günden itibaren dikkatleri üzerine çeken dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 7. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. Bu sayfadan dizinin kaçırdğınız son bölümlerine full ve tek parça halinde ulaşabilir ve diziyi yayın saatinde canlı olarak izleyebilirsiniz. Büyük Selçuklu Devleti'ni konu edinen dizide her hafta birbrinden farklı olay ve entrika seyircinin ekranına yansıtılıyor. Selçuklu Devleti'nin büyüme evresinin anlatıldığı dizi yayınlandığı günden itibaren oldukça izlenir hale geldi. Reytinglerde ilk sırada yer alan Uyanış Büyük Selçuklu 7. bölümü ile 9 Kasım Pazartesi saat 20.00'da Trt1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Peki Uyanış Büyük Selçuklu 5. Bölümde Neler Yaşanacak? Dizinin 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman sonrası hareketli dakikalara şahit olacağımız belli oluyor.

Uyanış Büyük Selçuklu 7. Bölümde Neler Yaşanacak? 7. Bölüm Özeti

Batınilerin kara yüzünü açığa çıkaran Sencer, Melikşah’a verdiği sözü üzerine, Batınilerin kutsal miraslarını ele geçirmiş, Behram’ı da esir olarak elegeçirmeyi başarmıştı. Fakat ummadık bir hadise gerçekleşmiş, Yorgos’un tuzağına yakalanmıştı. Yorgos, kardeşinin öcünü almak için Sencer’e ağır yaralar verip onu bulundukları uçurumdan aşağı atmıştı. Selçuklu askerlerinin ve Kınık Obası alplarının dört bir koldan aradığı, ölümle pençeleşmekte olan Sencer bulunabilecek midir?


Öte yandan ağabeyini kurtarmak için harekete geçen Elçin, Terken’in oyununa gelmişti, ağabeyini bulmayı umduğu yerde kendisini Melikşah’ın beklediğini görüp hayal kırıklığına uğramıştı. Elçin’in ihanetine öfkelenen Melikşah, Elçin’e nasıl bir ceza verecektir?


Elçin’in asıl niyetini ifşa edip Melikşah’tan takdir bekleyen Terken’i nasıl bir sürpriz beklemektedir? Bu sırada Gazali’nin yaşayıp yaşamadığını öğrenmek için Hayyam’ın evini yakan Hasan Sabbah’ın ardında bıraktığı ipucu Nizamülmülk’ün eline geçmişti. Nizamülmülk, ipucunu takip ederek Hasan Sabbah’ın ihanetini ayyuka çıkartabilecek midir?

Uyanış Büyük Selçuklu 9 Kasım Pazartesi saat 20.00'da TRT1'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları

Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Ekin Koç, Sevda Erginci, İlker Kızmaz, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Sonant, Cemal Toktaş, Mehmet Özgür 

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 09 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.