Uyanış Büyük Selçuklu 25. Bölüm izle-Canlı izle

TRT 1

Trt 1 ekranlarının yayınlandığı günden itibaren dikkatleri üzerine çeken dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 25. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. Bu sayfadan dizinin kaçırdğınız son bölümlerine full ve tek parça halinde ulaşabilir ve diziyi yayın saatinde canlı olarak izleyebilirsiniz. Büyük Selçuklu Devleti'ni konu edinen dizide her hafta birbrinden farklı olay ve entrika seyircinin ekranına yansıtılıyor. Selçuklu Devleti'nin büyüme evresinin anlatıldığı dizi yayınlandığı günden itibaren oldukça izlenir hale geldi. Reytinglerde ilk sırada yer alan Uyanış Büyük Selçuklu . bölümü ile 15 Mart Pazartesi saat 20.00'da Trt1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Peki Uyanış Büyük Selçuklu 25. Bölümde Neler Yaşanacak? Dizinin .25 bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman sonrası hareketli dakikalara şahit olacağımız belli oluyor.

Uyanış Büyük Selçuklu 25. Bölümde Neler Yaşanacak? 24. Bölüm Özeti

Yorgos’un Turna’yı kaçırıp tutsak ettiği haberini alan Sencer, harekete geçmiş, Yorgos’un yerini bildiğini düşündüğü Şahbender Dukas’ı esir almış ve bu yolla Yorgos ile iletişim sağlamıştı.

Ne var ki Yorgos, Sencer’in bu şekilde kendisine ulaşacağını öngörmüş ve Sencer’e bir tuzak hazırlamıştır. Sencer bu tuzaktan kurtulmayı başarmıştır. Fakat umulmadık bir şey olmuş, Turna gelişen çatışmada ağır yaralanmıştır. Bu karışıklığı fırsat bilen Yorgos Kutsal Emanetlerle birlikte kaçmayı başarmıştır. Turna kurtulabilecek midir? Sencer, Yorgos’u yakalayabilecek midir?

Sencer’in alıkoyduğu herkes tarafından bilinen Şahbender Dukas ölecek midir? Kutsal Emanetleri arayan Tapar, Ebulkasım’ın tertibiyle bir tuzağa çekilmiştir. Kutsal Emanetlerin peşinden Anadolu istikametine giden Tapar’ın önünü Asi Obaların beyleri keser. Tapar’ın tuzağa çekildiğini öğrenen Elçin, askerleriyle birlikte tuzağa düşen Tapar’a yetişir. Obalı kılığına girmiş Hıristiyanların da olduğu bu tuzaktan Tapar ve Elçin kurtulabilecekler midir?

 

Seferiye’den boşalan Başhatunluk makamına Terken kurulmuştur. Uzun zamandır arzuladığı bu makama Seferiye’yi hasta ederek kurulan Terken ne gibi faaliyetlere girişecektir? Edindiği bu gücü nasıl kullanacaktır? Bu güçle Nizamülmülk’ü dahi karşısına almaktan çekinmeyecek olan Terken’i nasıl sürprizler beklemektedir?

Başulu yıllardır uzak kaldığı saraya niçin gelecektir? Melikşah yıllardır öldü diye bildiği ve görmediği Başulu’yu tanıyacak mıdır? Büyük sır açığa çıkacak mıdır? Nizamülmülk sırrın ortaya çıkma tehlikesine karşı ne yapacaktır?

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 25.BÖLÜM FRAGMAN 1

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLI 25. BÖLÜM FRAGMAN 2

Uyanış Büyük Selçuklu 23 Kasım Pazartesi saat 20.00'da TRT1'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları

Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Ekin Koç, Sevda Erginci, İlker Kızmaz, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Sonant, Cemal Toktaş, Mehmet Özgür 

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 14 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.