Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

TRT Haber HD

İsim TRT Haber HD
Kategori Haber
Genel Merkezi Ankara
İletişim aktifhat@trt.net.tr
Telefon 0 312 463 23 30
Adres http://www.trt.net.tr/

TRT Haber, 18 Mart 2010 tarihinden bu yana yayın hayatı devam etmekte olan haber kanalıdır. Kanalın Türkiye, Azerbaycan ve Avrupa gibi ülkelerde yayın ağı bulunmaktadır. Sitemiz sayesinde bu kanalı kesintisiz ve kaliteli şekilde izlemeniz mümkün olacaktır.

TRT Haber Nedir?

TRT Haber, devlete bağlı olarak yayın yapmakta olan haber kanalıdır. TRT haber ile 7/24 boyunca kesintisiz haber izleyebilirsiniz. Kanalın genel merkezi Ankara'da bulunmaktadır. Kanalın sahibi Türk Televizyon Radyo Kurumu'dur ve devlet kontrolünde olan bir kanaldır. TRT Haber kanalı diğer TRT kanalları ile aynı bünye içinde yer almaktadır. Kanal isminden de anlaşılacağı üzere dünya ve ülke gündemi, siyaset, haber gibi konularda yayın yapmaktadır. Bunlar dışında kanal bilgilendirici ve kültür programlarına da yer vermektedir. Bu programlar sağlık, gezi, tarih, yemek, eğitim gibi konuları ele almaktadır. Sitemiz sayesinde TRT Haber kanalını canlı izle seçeneği ile kesintisiz bir şekilde izleyebileceksiniz.

TRT Haber Kanalında Ne Var?

TRT Haber kanalı genel olarak haber yayını yapmaktadır. Fakat gün içerisinde de farklı konularda programlarda yer almaktadır. TRT Haber kanalında her saat başı haber yayını yapılmaktadır ve akşam 20:00'da Ana Haber Bülteni yayınlanmaktadır. Kanalda sabah vakitlerinde genel olarak sağlık, eğitim gibi konularda program verilirken, öğlen zamanında ise siyaset ve gezi gibi programlar yayınlanmaktadır. Sitemiz sayesinde mobilden ve bilgisayardan kesintisiz ve yüksek kalitede canlı olarak TRT Haber kanalını izleyebilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar