TRT Belgesel

27.02.2020
İsim TRT Belgesel
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Ankara
İletişim [email protected]
Telefon 0 312 463 43 43
Adres http://www.trt.net.tr/

TRT Belgesel, "7 Ekim 2009 tarihinden beri yayın hayatını sürmektedir. TRT Belgesel genel olarak izleyicilerine tarihi, kültürel, vahşi yaşam ve insanlarla ilgili belgeseller yayınlamaktadır. Televizyondan izlemek istemeyenler için sitemizde TRT belgesel kanalını istediğiniz gibi canlı izleyebilirsiniz.

TRT Belgesel Nedir?

TRT Belgesel daha çok kültür, insan, macera ve suç tarzında belgeseller yayınlamaktadır. Geniş ve oldukça kapsamlı yayın programına sahiptir. TRT Belgesel'in yayın merkezi İzmir'de bulunmaktadır. Sizde site sayesinde televizyona gerek kalmadan canlı izleyebileceksiniz. Sitemiz 7/24 canlı izle hizmetindedir ve günün her anı TRT Belgesel kanalını kesintisiz izleyebilirsiniz.

Sitemiz sayesinde TRT Belgesel kanalını kesintisiz ve yüksek kalite her yerde izleyebilirsiniz. Mobil ve bilgisayar cihazlarınızla sitemize giriş yaparak istediğiniz saat diliminde izlemeniz mümkündür. TRT Belgesel sayesinde birçok insanın ve kültürün farklılıklarına şahit olacaksınız. Tarihle alakalı belgeselleri izlemeniz ufkunuzu ve bilginizi geliştirecektir.

TRT Belgesel Kanalında Ne Var?

TRT Belgesel, sürekli kültürel ve bilimsel belgesel yayını yapan kanallardan birisidir. Kanalın en popüler yayınları Su Savaşları ve hayvanlar hakkında belgesellerdir. Belgesellerin çoğu dünyada bilinmeyen yaşamları ve hayat mücadelesini konu alır. Aynı zamanda Afrika gibi vahşi hayvanların birbirleri olan kanlı ilişkileri de belgesellerde mevcuttur.

TRT Belgesel'in sahibi Türk Televizyon Radyo Kurumu'dur. Bizde sitemizde size en hızlı ve en kaliteli TRT Belgesel canlı yayın hizmetini vermekteyiz. Sitemiz sayesinde televizyona ihtiyaç kalmadan TRT Belgesel kanalını dilediğiniz yerde dilediğiniz zamanda izlemeniz mümkün olacaktır.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Şuanda Yayında Olanlar