TLC

19.09.2020

TLC, yaşam tarzı ve gerçeğe dayalı eğlence programları ile Türkiye'de de yayın hayatına başlayan bir kanal. Türk seyircisini, son trendi yakalayan değişik alanlarında ki eğlence programları ile tanıştıran TLC yayınını hiçbir kesinti ve donma sorunu yaşamadan sitemiz üzerinden verdiğimiz hizmet kapsamında sizlerle buluşturuyoruz. HD kalitesinde sunduğumuz yayınları, kesintisiz ve canlı izle seçenekleri ile sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

TLC Canlı İzle

İlginç konulara odaklı yaşam tarzı ile eğlence içerikli programların bulunduğu kanal güçlü ve aynı derecede kapsamlı olan içeriği nedeniyle seyirci tarafından da oldukça seviliyor. TLC yayınını sitemiz ile online ve canlı izleyebiliyorsunuz. HD kalitesinde sunulan kesintisiz yayın sayesinde mobil cihazlar ve bilgisayar üzerinden sitemizi takip edebilirsiniz. Akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlar üzerinden TV izleme seçeneği aynı zamanda büyük bir avantaj sağlıyor. Bu avantaj ile TLC kanalı ve programlarını, yüksek kalite ekipmanlarımız sayesinde sizlere canlı izleme imkanıyla sunuyoruz.

Medya Devi

TLC kanalı yine ülkemizde de yayın yapan D Max kanalı gibi Discovery Communications'e ait. Discovery ise tam bir medya devi kuruluş. 220’den fazla ülkeye yayın yapan bu medya şirketi bu alanda dünya lideri konumunda.

TLC yayın akışında dikkati çeken ve önde gelen programları ise Ağır Yaşamlar, Bir Evde Altı Bebek, Gelinliğe Evet De, Temizlik Avcıları olarak sıralayabiliriz. Ayrıca kanal Arrow, Adalet gibi bazı çok izlenen yabancı dizilere de yayın akışında yer veriyor. Son derece geniş alanda yayın yapan TLC kanalını sitemiz üzerinden, kesinti yaşamadan canlı olarak izleyebiliyor ve HD yayın konforunu yaşayabiliyorsunuz.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Şuanda Yayında Olanlar

Sponsor Bağlantılar

yasaltv.com - Canlı Tv İzle

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte canlı tv yayıncılığı çağ atladı. Özellikle Full HD kalitedeki yayınlar üst seviyede kullanıcı deneyimi yaşatmakta. yasaltv.com da bu durumu göz önünde bulundurarak en iyi canlı tv izleme sitesi olarak hizmet vermekte. Tüm televizyon kanallarını sitemiz üzerinden donmadan, kesintisiz ve ücretsiz olarak izleme imkanına sahipsiniz. En iyi canlı tv izleme sitesi...

[email protected]

Hızlı Bağlantılar

Copyright @2019 | yasaltv.com Tüm hakları saklıdır. canlı tv

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.