Teşkilat 1. Bölüm- Canlı İzle

TRT 1

TRT1 kanalının yeni projesi olarak bu hafta yayına girecek olan Teşkilat dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlarda olacak.Oyuncu kadrosu ve konusu bakımından ilgi çekmesi beklenen dizi 7 Mart Pazar günü saat 20.00'da 1. Bölümü ile Teşkilat dizisini yayın saatinde reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilir, dizi ile ilgili yeni bölümlere ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Teşkilat dizisi 1. Bölümünde neler olacak? Bizleri Bu hafta Neler Bekliyor?Güçlü kadrosu ve görkemli prodüksiyonu ile büyük bir heyecanla beklenen Teşkilat dizisi bu akşam 1. bölümüyle yayın hayatına merhaba girecek. Milli İstihbarat Teşkilatı'nın bir anlamda perde arkasında neler olduğunu izleyecek olduğumuz  dizi izleyici için merak konusu oldu. Teşkilat dizisi nerede çekiliyor? Teşkilat konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? 

TEŞKİLAT DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

TRT1'in yeni dizisi Teşkilat  TIMS&B Poductions 'ın yapımcılığını Tİmur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın yaptığı dizi  Ankara'da büyük bir prodüksiyonla çekimi yapılıyor.

TEŞKİLAT KONUSU NEDİR?

Ankara'daki SİHA fabrikasına bir terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı istihbarat servisleri organizasyonu ile gerçekleştirildiği tespit edilir. Bu saldırıların üzerine MİT içinde çok gizli bir ekip kurulur. Bu ekip ülkesi için hayatlarından vazgeçerek saldırıların arkasındaki güçleri tespit edecek ve olağanüstü yöntemlerle ortadan kaldıracaktır.

"Teşkilat" dizisiyle, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) sır gibi saklanan ve kale adıyla bilinen kampüsünden görüntüler ilk kez ekrana gelecek. MİT'in görev uygulama teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler ve İHA/SİHA teknolojisindeki son gelişmeler de izleyiciyle buluşacak.

TEŞKİLAT OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Çağlar Ertuğrul

Deniz Baysal Yurtçu

Mesut Akusta

Ezgi Eyüboğlu

Ezgi Şenler

Mehmet Usta

Tuncer Salman

Nihat Altınkaya

Serdar Yeğin

 

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 07 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.