Şeref Sözü Canlı izle

Show TV

Oldukça etkileyici ve birbirinden tecrübeli isimlerin bir arada buluştuğu akıcı senaryosu ile yayınlanacak olan Şeref Sözü Canlı izle sayfasından merhaba.
 

Show Tv ekranlarının bundan sonra Çarşamba akşamları saat 20.00'da yeni bir dizisi var. Şeref Sözü dizisi bambaşka bir senaryo ve başarılı oyunculardan oluşan oyuncu kadrosuyla reytinglerden nasıl bir yer edineceği merak konusu.
Hikayesi Lübnan'da geçen soluk soluğa izleyeceğiniz sahnelerin yer aldığı tanıtımda İsra'nın gözünden akan yaşlar izleyen herkesi derinden etkileyecek. Cihan'ın İsra'yı eşi olarak tanıtma anları seyircilere şaşkınlık verirken, dizi çarpıcı konusu ile meraklandırıyor.
Oldukça zengin bir ailesi ve Adası olan Adabeyli ailesinin varisi olaraktan bütün işlerin başına geçen Cihan Adabeyli'nin düğün günü verdiği söz yüzünden Lübnan'dan getirdiği İsra Adabeyli ailesi içerisinde şaşkınlığa sebep olacak. Cihan'ın İsrayı getirmesinden sonraki gelişen olayları hep beraber göreceğiz.

Şeref Sözü Dizisi Oyuncuları


Tolgahan Şayışman (Cihan Adabeyli), Sude Güler (İsra Adabeyli), Hülya Darcan (Emsal Adabeyli), Aras Aydın (Faruk Malik), Öykü Çelik (Yasemin Adabeyli), Umut Kurt (Hasan Usta), Meltem Gülenç (Mahbube), Toprak Sağlam (Cavidan), Bülent Düzgünoğlu (Sefer), Mert Yavuzcan (Metin), Hülya Şen (Şükran)

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 21 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.