Sen Çal Kapımı 17. Bölüm izle-Canlı izle

Fox

Yaz dizisi olarak yayın hayatına başlangıç yapan ve izleyiciyi memmun edip yeni bölümleri ile halen ayakta duran dizi Sen Çal Kapımı 17. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. Dizide konu alınan aşk izleyici tarafından oldukça beğenilmiş durumda. Her kanalın yaz için hazırladığı projelerin bir kısmı seyirci tarafından beğenilirken bir kısmı beğenilmeyip erken final yapmaktadır. Fox Tv ekranlarında yaz dizisi olarak gün yüzüne çıkan dizi Sen Çal Kapımı seyircinin gönlüne taht kurmuş ve yayın hayatına devam eden başarılı az dizilerinden bir tanesi olmuştur. 17. bölümü ile 4 Kasım Çarşamba günü saat 20.00'da ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Bulunduğunuz sayfadan dizininyeni bölümünü canlı ve kesitisiz olarak izleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 17. Bölüm Özeti- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Dizide bu hafta ortalıkta bulunan bir bebek puseti ortalığı karıştıracağa benziyor. Bulunan pusetin Eda ile ilişkilendirilmesi sonrası herkes Eda'nın hamile olması düşüncesine kapımasına neden oldu. Serkan'ın bile baba olacağı düşüncesine girdiği bölümde bakalım neler olacak?

Dizide bu hafta Serkan ve Eda'nın duygu dolu konuşma anlarına tanık olacağız. Bir türlü uzaklaşamayan ve bilmedikleri bir çekimin etkisinde kalan ikili bu hafta seyircisi duygusal bakımdan ağlatacağa benziyor.

 

Sen Çal Kapımı 4 Kasım Çarşamba saat 20.00'da Fox TV'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları

Kerem Bursin (Serkan) ve Hande Erçel (Eda) yer alıyor. Haricinde dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Neslihan Bolat - (Aydan), Bige Önal - (Selin), Evrim Doğan - (Ayfer) ve İsmail Ege Şaşmaz - (Kaan) 

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 03 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.