Sen Çal Kapımı 16. Bölüm izle-Canlı izle

Fox

Yaz dizisi olarak yayın hayatına başlangıç yapan ve izleyiciyi memmun edip yeni bölümleri ile halen ayakta duran dizi Sen Çal Kapımı 16. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. Dizide konu alınan aşk izleyici tarafından oldukça beğenilmiş durumda. Her kanalın yaz için hazırladığı projelerin bir kısmı seyirci tarafından beğenilirken bir kısmı beğenilmeyip erken final yapmaktadır. Fox Tv ekranlarında yaz dizisi olarak gün yüzüne çıkan dizi Sen Çal Kapımı seyircinin gönlüne taht kurmuş ve yayın hayatına devam eden başarılı az dizilerinden bir tanesi olmuştur. 16. bölümü ile 28 Ekim Çarşamba günü saat 20.00'da ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Bulunduğunuz sayfadan dizininyeni bölümünü canlı ve kesitisiz olarak izleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 16. Bölüm Özeti- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Serkan, Eda’yı kamp alanında gördükten sonra üzerine titrer. Serkan’ın yakın ve ilgili hareketleri, Eda’nın dikkatini çekmesine neden olur. Serkan’ın ayrılık sebebinin ardında başka bir şey olduğundan şüphelenir.Eda ormanda kaza geçirdiğinde başını vurduğu için sabaha kadar uyku uyumaması gerekir. Serkan onu ısrarla yazlık eve götürür. Ve sabaha kadar birlikte vakitgeçirirler.

Serkan ise Eda ile ayrılığa alışmaya çalışmakta, bir yandan da Efe ve Eda’nın hep birlikte olmasına kayıtsız kalmaya çalışmaktadır. Çünkü Eda’nın ayrılıklarıyla ilgili şüpheleri olduğunun farkındadır.Erkeklerin maç, kızların karaoke yaptığı gecede, erkekler de kızların partisine katılır. Herkesin hislerini birbirine açtığı bu gecede, Serkan’ın Eda’ya olan aşkını saklaması ise düşündüğünden çok daha zor olacaktır.

 

Sen Çal Kapımı Oyuncuları

Kerem Bursin (Serkan) ve Hande Erçel (Eda) yer alıyor. Haricinde dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Neslihan Bolat - (Aydan), Bige Önal - (Selin), Evrim Doğan - (Ayfer) ve İsmail Ege Şaşmaz - (Kaan) 

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 28 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.