Sen Çal Kapımı 15. Bölüm izle

Fox

Yeni katılan oyuncuları ile kadrosunu güçlendiren ve aldığı reytingler ile yaz dizisi olmasına rağmen halen devam eden Sen Çal Kapımı 15. Bölüm izle sayfasından merhaba.

Fox Tv kanalının sevilen ve Çarşamba günlerinin vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olan Sen Çal Kapımı yeni bölümü ile adeta izleyenleri ekran karşısına kilitleyecek. Serkan ve Eda arasındaki süpriz aşkın konu edildiği dizi izleyenlerin adeta içini ısıtıyor.

Dizinin son bölümünü full ve tek parça izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirler.

Sen Çal Kapımı 15. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman sonrası neler olacak sorusunun cevabını az çok tahmin edebiliyoruz. Sekan Eda'ya gerçekleri söylemesinden ziyade Eda'nın kendisinden nefret etmesini sağlamış gibi  görünüyor. Çiftin yollarının ayrıldığı bu bölümde Eda'nın aşk acısı çektiğini görmem mümkün. Zamanla her şeyin düzeleceğine inanmayan Eda çektiği acı yüzünden sabırsızlık çekiyor ve bir an önce unutmak istiyor.  Ama Serkan'ıda çok seviyor. Fragmanda bir diğer dikkat çeken detay ise Eda'nın Sekan'ı özür diletmek için kaçırması oldu. İşte Yayınlanan O Fragman.

Sen Çal Kapımı 15. Bölüm Fragmanı

 

Sen Çal Kapımı Oyuncuları

Kerem Bursin (Serkan) ve Hande Erçel (Eda) yer alıyor. Haricinde dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Neslihan Bolat - (Aydan), Bige Önal - (Selin), Evrim Doğan - (Ayfer) ve İsmail Ege Şaşmaz - (Kaan) 

 

 

 

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 20 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.