Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber Canlı izle

Fox Tv ekranlarının en çok reyting alan yapıtlarından bir tanesi olan Fox Ana Haber yeni sunucusu ile ekranlarda boy göstermeye devam ediyor. Sizde Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber Canlı izle sayfamızdan reyting rekorları kıran haber bülteninini canlı izleyebilirsiniz. Fox Ana Haber geçmişte Fatih Portakal'ın sunumu ile oldukça fazla izleyici kitlesi edinmişti. Fatih Portakal'ın gündeme bakış açısı ve eleştirel kendine has uslübu ile izleyenler adeta kendilerinden bir insanı ekranda görür olmuştu. Söylenmeyenleri çekinmeden söyleyen Fatih Portakal adeta halkın aklını okuyor ve halk gibi konuşuyordu. Fatih Portakal geçtiğimiz günlerde Ana Haber bültenini bırakma kararı aldı ve bayrağı Selçuk Tepeli'ye devretti Gelen gideni aratmadı ve Selçuk Tepeli dobralığı ve açık sözlülüğü ile Fatih Portakal'ı seyirciye unutturdu. Peki Selçuk Tepeli Kimdir?

Selçuk Tepeli Kimdir?

Selçuk Tepeli 1974 yılında İstanbul'un Silivri ilçesine bağlı Beyciler köyünde dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi mezunu olan Selçuk Tepeli IEP Rennes'de Avrupa Birliği, Avrupa'da Sınırlar ve Kamu Yönetimi üzerine mastırını yapmıştır. Medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliği ile başlayan Selçuk Tepeli, Habertürk yayın danışmanlığıda yapmıştır. Ayrıca Habertürk gazetesi hafta sonu ekleri genel yayın yönetmenliği görevlerinide yürütmüştür. Habertürk Tv'de Ceyda Karan ile birlikte Eksen adlı programın sunuculuğunu yaparken Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı'nın görevi bırakması sonucu Habertürk gazetesinin genel yayın yönetmenliğine geçmiştir. Temmuz 2018'de Habertürk gazetesi kapandıktan sonra da bir süre Habertürk TV genel yayın yönetmenliğini yaptı. Birkaç ay önce bu görevi de bırakan Selçuk Tepeli Habertürk TV’de Gün Başlıyor programında sunucu - yorumcu olarak görev yapıyordu. Habertürk geçmişinden sonra Selçuk Tepeli, Fox Tv Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'ın görevi bırakması sonucu artık Fox Tv kanalında Ana Haber Bülteni sunuculuğu yapmaya başlamıştır.

Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber  programı haftaiçi hergün saat 19.00'da Fox Tv ekranlarında gelecek son bölümünü canlı, kesintisiz ve Full Hd izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber  programını kanalın kendi sayfasında izlemek için aşağıdaki Fox Tv Canlı izle linkine tıklayabilirsiniz.

Bu yazı 17 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.