Sefirin Kızı 31. Bölüm izle- Canlı izle

Star TV

Star Tv ekranlarında pazartesi günleri izleyicisi ile buluşan Sefirin Kızı 31. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. Star Tv kanalının başarılı projelerinden bir tanesi olan Sefirin Kızı her hafta reyting listesinde beklentileri karşılıyor. Oldukça güçlü rakiplerinin yer aldığı pazartesi günleri reyting listesinde yerini korumaya çalışan dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Şu sıralarizlenen dizilerde pazartesi günü 4. konumda yer alan dizi güçlü rakiplerine rağmen iyi konumda bulunuyor. İzleyicilerin sıkı takip ettiği dizi konusundaki aşk ile seyircileri adeta büyülüyor. Her hafta yeni heyecanların yaşandığı dizide Sancar ve Nare'nin kavuşamadıkları aşkı seyircinin kalbinde yer edinmiş durumda. Oldukça içten ve etkileyici sahnelerin olduğu dizinin son bölümünü ve yeni bölümlerini full ve tek parça halinde yazımızdan takip edebilir, diziyi reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Sefirin Kızı Geçtiğimiz Hafta Neler Yaşandı? Bu Hafta Neler Olacak?

Sefirin Kızı Bu Hafta Neler Olacak? Sefirin Kızı 31. Bölüm Özeti

Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında bu hafta bir hayli hareketli geçeceğe benziyor. Sağdıçların artık birbirlerine düşman olduğu bu günlerde Gediz ve Sancar Efe arasındaki gerilim her geçen gün sınırları zorlamaya başladı. Yayınlanan 31. Bölüm fragmanındada artık işlerin bambaşka bir boyuta doğru sürüklendiği gözlerden kaçmıyor. İyilik timsali Gediz Işıklı’dan nasıl bu kadar kötü düşünen birisine dönüştü, hala izleyiciler bile bu durumu normal kabullenemiyorlar. “Böyle saçmalık olmaz” diye sosyal medyada isyan edenler bir hayli fazla… Ancak senaristler kötü konumda duran  Sancar’ı yükseltmek için Gediz’i aşağıya çekmekten vazgeçecek gibi görünmüyorlar. Nare ile Sancar evlilik yolunda ama yollarına Gediz çıkıyor. Dizide son haftalara kadar anlatılan vicdanlı ve seyircinin sevdiği adam gitti, yerine intikamcı, gaddar ve kavgacı birisi geldi.

Haliyle dizinin hayranları sosyal medyada da Gediz’i böyle bilmedikleri için izleyiciler, onun çıkarttığı sorunlar karşısında şaşırıp kalıyor. Nare ve Sancar’ın arasına girmeye çalıştıkça da Gediz’in imajı yerlerde sürünmeye devam ediyor. Yayınlanan fragman sonrası bu haftada bu izlenim devam edecek gibi görünüyor. Yeni bölümde Sancar ve Gediz'in kavgası olay olurken Halis Efe'nin bu durum sonrası fenalaşması diziyi biraz hareketlendirecek gibi görünüyor. Dizide bu hafta Nare'nin Sancar ile evlenmek istemediğini söylemesi üzerine işin arkasında Gediz'in olduğunu söyleyebiliriz.

Sefirin Kızı 7 Aralık Pazartesi saat 20.00'da Star Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Sefirin Kızı Oyuncuları

 Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek

Nare: Neslihan Atagül Doğulu

Gediz: Uraz Kaygılaroğlu

Yahya: Doğukan Polat

Elvan: Hivda Zizan Alp

Refika: Özlem Çakar Yalçınkaya

Akın: Erhan Alpay

Güven: Erdal Küçükkömürcü

Halise: Gonca Cilasun

Menekşe: Tülin Yazkan

Müge: Esra Kızıldoğan

Zehra: Cemre Öktem

Kavruk Ömer: Edip Tepeli

Melek: Beren Gençalp

Star TV CANLI İZLE

Bu yazı 06 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.