Sefirin Kızı 29. Bölüm izle- Canlı izle

Star TV

Star Tv ekranlarında pazartesi günleri izleyicisi ile buluşan Sefirin Kızı 29. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. Star Tv kanalının başarılı projelerinden bir tanesi olan Sefirin Kızı her hafta reyting listesinde beklentileri karşılıyor. Oldukça güçlü rakiplerinin yer aldığı pazartesi günleri reyting listesinde yerini korumaya çalışan dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. İzleyicilerin sıkı takip ettiği dizi konusundaki aşk ile seyircileri adeta büyülüyor. Her hafta yeni heyecanların yaşandığı dizide Sancar ve Nare'nin kavuşamadıkları aşkı seyircinin kalbinde yer edinmiş durumda. Oldukça içten ve etkileyici sahnelerin olduğu dizinin son bölümünü ve yeni bölümlerini full ve tek parça halinde yazımızdan takip edebilir, diziyi reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Sefirin Kızı Geçtiğimiz Hafta Neler Yaşandı? Bu Hafta Neler Olacak?

Sefirin Kızı Bu Hafta Neler Olacak? Sefirin Kızı 29. Bölüm Özeti

Dizinin 29. bölümünde tekrar ortaya çıkan Loki, Menekşe ile hesabı görmenin peşinde gibi görünüyor. Menekşe’nin hamilelik yalanı ise Loki’nin onu yaralaması ile ortaya çıkacak diye bir beklenti izleyenler cephesinde şimdiden oluşmuş durumda. Sefirin Kızı dizisinin 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Sancar ve Nare’nin öpüştüğü, Gediz’in ise Nare’nin peşini bırakmadığı sahneler göreceksiniz. Tabii ki Sancar yine Gediz’i fena pataklayacak.

Sefirin Kızı dizisinde bir başka önemli detay ise Tülin Yazgan’ın canlandırdığı Menekşe karakterinin hamileliğinin sorgulanması ve Loki’nin de onu bıçaklayarak bu hamilelik yalanının ortaya çıkmasına katkı yapması bekleniyor…

Sefirin Kızı 23 Kasım Pazartesi saat 20.00'da Star Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Sefirin Kızı Oyuncuları

 Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek

Nare: Neslihan Atagül Doğulu

Gediz: Uraz Kaygılaroğlu

Yahya: Doğukan Polat

Elvan: Hivda Zizan Alp

Refika: Özlem Çakar Yalçınkaya

Akın: Erhan Alpay

Güven: Erdal Küçükkömürcü

Halise: Gonca Cilasun

Menekşe: Tülin Yazkan

Müge: Esra Kızıldoğan

Zehra: Cemre Öktem

Kavruk Ömer: Edip Tepeli

Melek: Beren Gençalp

Star TV CANLI İZLE

Bu yazı 23 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.