Sefirin Kızı 25. Bölüm izle- Canlı izle

Star TV

Star Tv ekranlarında pazartesi günleri izleyicisi ile buluşan Sefirin Kızı 25. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. İzleyicilerin sıkı takip ettiği dizi konusundaki aşk ile seyircileri adeta büyülüyor. Her hafta yeni heyecanların yaşandığı dizide Sancar ve Nare'nin kavuşamadıkları aşkı seyircinin kalbinde yer edinmiş durumda. Oldukça içten ve etkileyici sahnelerin olduğu dizinin son bölümünü ve yeni bölümlerini full ve tek parça halinde yazımızdan takip edebilir, diziyi canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Sefirin Kızı Geçtiğimiz Hafta Neler Yaşandı? Bu Hafta Neler Olacak?

Sefirin Kızı 24. Bölüm Özeti

Geçtiğimiz hafta dizide Melek'in sağlık probleriyle geçti. Menekşe'nin uyku ilacı içirdiği Melek fenalaştı ve soluğu hastanede aldılar. Ambulansa binmeden önce kalbi duran Melek'i sağlık ekipleri zar zor hayata döndürdüler. Sancar ve Nare için zor dakikaların yaşandığı bölümde Melek sağlığına kavuştu. Dizide geçen haftanın en çok tartışılan ismi Menekşe oldu. Menekşe Akın'ı konağa sokarak hem Melek'in sağlığını tehlikeye attı hemde kendisini. Akın ile Menekşe'yi beraber gören Gülsiye Menekşe ve abisi tarafından tutsak edildi. Gülsiye'nin Sancar'a olanlarla ilgili bir şey söylemesi için önlemler alındı. Alınan önlemler ise Gülsiye'nin kardeşi ile Yahya'nın ilişki yaşadıklarının açığa çıkması oldu ve Gülsiye kardeşi ve kendisi için Melek'e yapılanlar konusunda susmak zorunda kaldı. Sefirin Kızı Bu Hafta Neler Bekliyor? Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda bizleri bu haftada gerilim dolu anlar bekliyor.

Sefirin Kızı Bu Hafta Neler Olacak? Sefirin Kızı 25. Bölüm Özeti

Dizide bu hafta Gülsiye'nin korkularını aşıp her şeyi itiraf ettiğini görmekteyiz. Sancar Efe'ninde bulunduğu bir yemekte suçlunun Menekşe olduğunu itiraf eden Gülsiye nasıl bir durumla karşılaşacak.

Dizide bu hafta dikkat çeken olaylardan bir taneside Kahraman'ın Sancar tarafından vurulmuş olması oldu. Sancar'ın Kahraman'ı vurmasının sebebinin Melek olduğu düşünülmekte. Öte yandan Halise'nin Nareyi artık kabullendiğide yayınlanan fragmanda göze çarpan detaylardan bir tanesi.

 

Sefirin Kızı Oyuncuları

 Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek

Nare: Neslihan Atagül Doğulu

Gediz: Uraz Kaygılaroğlu

Yahya: Doğukan Polat

Elvan: Hivda Zizan Alp

Refika: Özlem Çakar Yalçınkaya

Akın: Erhan Alpay

Güven: Erdal Küçükkömürcü

Halise: Gonca Cilasun

Menekşe: Tülin Yazkan

Müge: Esra Kızıldoğan

Zehra: Cemre Öktem

Kavruk Ömer: Edip Tepeli

Melek: Beren Gençalp

 

Star TV CANLI İZLE

Bu yazı 25 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.