Sadakatsiz 8. Bölüm izle- Canlı izle

Kanal D

Aldatılan bir kadının öfkesi ancak bu şekilde aktarılabilirdi. Kanal D ekranlarında yeni sezonda bomba gibi bir giriş yapan Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanıyor. 8. Bölümü ile ekranlarda olacak olan Sadakatsiz dizisi bu haftada oldukça hareketli geçeceğe benziyor. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz dizisini sitemizden reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. 25 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak olan Sadakatsiz 8. Bölümde bizleri neler bekliyor olacak? Sadakatsiz 8. Bölüm Fragmanı youtube üzerinden yayınlandı, yayınlanan fragmanın özeti şu şekilde.

Sadakatsiz 8. Bölüm- Bu Hafta Neler Olacak?

İntikam almak uğruna her yolu deneyen Asya’ya karşın bu sefer de oğlu babasını Derin’in yanında yakaladı. Ali’nin sor bir sorusu var: “Baba neden buradasın?” Ali’nin babası ile konuşmak istemesi ve onu Derin’in yanında sıkıştırması Volkan için büyük bir sorun olacak.Ali babasının yanına gidiyor ancak kapıyı Derin açıyor. Volkan’ı görmesiyle birlikte Ali şaşkınlığa uğruyor.Volkan ise ne yapacağını bilemiyor. Ali ise babasına neden orada olduğunu sorunca Volkan ne diyeceğini bilemiyor.

Asya iftiraya uğruyor! Derin, Asya’nın evine gelerek onunla uğraşmak için farklı bir yol deniyor. Derin, Asya’nın onun öldürmeye kalktığını söyleyerek Volkan’ı dolduruşa getiriyor.Volkan, o hırsla soluğu Asya’nın yanında alıyor ve bundan sonra Ali’nin her şeyi öğreneceğini ve onu yanına alacağını söylüyor.Volkan’ın bu davranışları karşısında güçlükle duran Asya ise ona karşı asla dik duruşundan ödün vermiyor. Peki Volkan ve Derin’in amacı ne?Asya yeni bir tehlike ile karşı karşıya ve bu noktada neler yapacağını da izleyiciler çok merak ediyor. Dizi hayranları da yeni bölümü iple çekiyor. Güçlü Asya karakterine uygun olarak yazılacak olan sert sahneleri artık bekleyebiliriz.Bakalım Asya’nın söz konusu oğlu olunca Derin ve Volkan için neler yapacağını göreceğiz.

Sadakatsiz 25 Kasım Çarşamba saat 20.00'da Kanal D'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Sadakatsiz Oyuncu Kadrosu

Asya (Cansu Dere)
Volkan (Caner Cindoruk)
Ali (Alp Akar)
Bahar (Yeliz Kuvancı)
Derin Güçlü (Melis Sezen)
Derya Samanlı (Özge Özder) 
Mert (Eren Vurdem)
(Gözde Seda Altuner)
(Olcay Yusufoğlu)
(Nazlı Bulum)
(Emir Taro Tekin)
(Hikmet Körmükçü)

 

Kanal D CANLI İZLE

Bu yazı 25 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.