Sadakatsiz 7. Bölüm izle- Canlı izle

Kanal D

Kanal D'nin oldukça fazla ses getiren dizisi Sadakatsiz yeni bölümü ile 18 Kasım Çarşamba saat 20.00'da ekranlara gelecek. Yayınlandığı günden bu yana izleyici kitlesini her geçen gün arttıran dizi aynı gün yayınlanan zorlu rakiplerine fark atmış durumda. Konu bakımından entirikaların dolu dizgin yaşandığı diziyi canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Bu haftaya 7. bölümü ile devam edecek olan Sadakatsiz dizisinde bizleri neler bekliyor?

Sadakatsiz 7. Bölüm- Bu Hafta Neler Olacak?

Geçtiğimiz hafta dizide Asya'nın her şeyi itiraf edişi büyük olay olmuştu. Her hafta izleyicinin severek izlediği sürükleyici dizide Derin'in ailesi Volkan ile olan ilişkisine oldukça öfkelenmişti. Asya'nın boşanma kararına Derin'in geleceği için umutla bakması Volkan tarafından hoş karşılanmadı. Volkan'ın Asya ile boşanması sonrası hemen evlenip karnındaki bebeği doğmadan bu konuyu kapatmak isteyen Derin, geçtiğimiz hafta beklenmedik bir tepkiyle karşılaştı. Volkan'ın oğlu konusuda velayet istemi bu hafta ortalığı karıştıracağa benziyor. Eşi tarafından aldatılan Asya oğlunu babasına vermek istemezken, Volkan yeni bölümde Asya'nın açıklarının peşine düşecek gibi görünüyor. Çeşitli araştırmalar yapıp Asya'yı tehdit edecek olan Volkan çocuğunun velayetini alabilecek mi? Asya bu duruma karşı nasıl bir önlem almayı planlıyor?

Sadakatsiz 18 Kasım Çarşamba saat 20.00'da Kanal D'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Sadakatsiz Oyuncu Kadrosu

Asya (Cansu Dere)
Volkan (Caner Cindoruk)
Ali (Alp Akar)
Bahar (Yeliz Kuvancı)
Derin Güçlü (Melis Sezen)
Derya Samanlı (Özge Özder) 
Mert (Eren Vurdem)
(Gözde Seda Altuner)
(Olcay Yusufoğlu)
(Nazlı Bulum)
(Emir Taro Tekin)
(Hikmet Körmükçü)

Kanal D CANLI İZLE

Bu yazı 18 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.