Sadakatsiz 6. Bölüm izle- Canlı izle

Kanal D

Kanal D'nin oldukça fazla ses getiren dizisi Sadakatsiz yeni bölümü ile 11 Kasım Çarşamba saat 20.00'da ekranlara gelecek. Yayınlandığı günden bu yana izleyici kitlesini her geçen gün arttıran dizi aynı gün yayınlanan zorlu rakiplerine fark atmış durumda. Konu bakımından entirikaların dolu dizgin yaşandığı diziyi canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Bu haftaya 5. bölümü ile devam edecek olan Sadakatsiz dizisinde bizleri neler bekliyor?

Sadakatsiz 6. Bölüm- Bu Hafta Neler Olacak?

Asya bu hafta ortalığı iyice karıştıracağa benziyor. Bu haftaki bölümde Asya'nın kendisini Derin'in evine zorla yemeğe davet ettirmesi büyük olay oldu. Gönül hanım tarafından davet edilen Asya davet gününü başka bir zaman bilmesine rağmen ansızın eşi ile birlikte soluğu Gönül hanımın evinde alır. Beklemediği halde kapıda Asya'yı gören Gönül hanım şaşırsada durumu hızlı bir şekilde toparlar. Eşi Volkan'ın durumdan haberdar olmamasına karşın tepki gösterdiği fragmanda Asya bugün bombayı patlatacak. Eşi tarafından aldatılan Asya, Derin ve ailesi ile yemekte kendisinin aldatıldığını açıklar. Derin ve Volkan bu zamana kadar Asya'nın bu durumu bildiğinden habersiz bir şekilde yemeklerini yerken bir anda taş kesilirler. Asya konuşmasının devamında eşi Volkan'ın kendisini Derin ile aldattığını söylemesi üzerine ortalık bir anda buz kesilir. Derin ve Volkan Bu Durumda Ne Yapacak? Derin Ailesi Tarafından Nasıl Bir Tepkiye Maruz Kalacak?

 

Sadakatsiz 11 Kasım Çarşamba saat 20.00'da Kanal D'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

 

Sadakatsiz Oyuncu Kadrosu

Asya (Cansu Dere)
Volkan (Caner Cindoruk)
Ali (Alp Akar)
Bahar (Yeliz Kuvancı)
Derin Güçlü (Melis Sezen)
Derya Samanlı (Özge Özder) 
Mert (Eren Vurdem)
(Gözde Seda Altuner)
(Olcay Yusufoğlu)
(Nazlı Bulum)
(Emir Taro Tekin)
(Hikmet Körmükçü)

Kanal D CANLI İZLE

Bu yazı 10 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.