Ramo 17. Bölüm izle- Full izle

Show TV

Show tv ekranlarının sevilen dizisi 'Ramo 17. Bölüm Canlı izle' sayfamızdan merhaba. Yayınlandıktan itibaren kısa sürede dikkatleri üzerine çeken ve oldukça fazla bir hayran kitlesine sahip olan Ramo dizisi yeni bölümü ile 23 Ekim cuma akşamı saat 20.00'da Show tv ekranlarında olacak. Diziyi sitemizden takip edebilir ve Ramo dizisini canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Ramo Disizinde Bu Hafta Neler Olacak?

Cihangir'in hamleleriyle işlerin iyice karıştığı dizide geçtiğimiz hafta son anlarda Kürşat'a saldırı olmuştu. Peki Kürşat'a saldıran kim? Sibel Nehir'i Ramo'ya göndererek ne kadar yanlış bir hamle yaptığını fark edecek. Yavuz Ramo'nun kendisini hiçe saydığını düşündüğünden ve planlarından bahsetmediğinden dolayı Cihangir'i ortadan kaldırmak için kendi yöntemlerini uygulayacak. Yavuz bu işten tek başına başa çıkamayacağı için Ramo'danda destek göremeyeceğinden kendine yol arkadaşı olarak Sibel'i belirleyecek lakin Sibel ile Ramo'nun arasını bozması gerekecek.

Sibel Ramo'ya zarar gelmesini istemeyeceğinden bu durumda suskun kalacak. Sibel Ramo'nun kendisine dair bir şey hissedip hissetmediğini merak ediyor. Bu haftaki bölümde Sibel bunu öğrenmek için Ramo'nun yanına gidecek ve Ramo'dan duyduğu sözler sonrası Yavuz'u haklı bulup onunla çalışmaya başlayacak. Sibel bütün miras reddetmesine rağmen sadece vakıfı istedi. Bunun sebebi Cihangir'in pis işlerini ortaya çılarmak için vakıfta kalması gerektiğiydi. Oldukça hareketli anların yaşandığı işte o fragman.

Ramo 17. Bölüm Fragmanı

Ramo Dizisi Oyuncuları

Murat Yıldırım: Ramo
Esra Bilgiç: Sibel Yıldırım
Görkem Sevindik: Boz
Cemre Baysel: Fatoş
İlker Aksum: Hasan
İlkay Kayku: Neslihan Yıldırım
Yiğit Özşener: Yavuz
İdil Fırat: Fidan.
Rüzgar Aksoy: Halef
İlhan Şen: Neco Yıldırım
Sacide Taşaner: Sebahat
Macit Koper: Durdu Baba
Ruhi Sarı: Ceyhan
Ekin Türkmen: Meryem
 

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 23 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.