Öğretmen Canlı izle

Fox

Fox Tv ekranlarının pandemi döneminden hemen önce yayına sürdüğü daha sonra pandemi başlangıcıyla ara verilen dizisi Öğretmen Canlı izle sayfasından merhaba . Dizi pandemiden hemem önce yayınlanmış olsada verilen araya rağmen yeni sezondada reytinglerinden bir şey kaybetmemiş gibi görünüyor. Polisiye tarzda bir olayın aydınlatılması için öğrencilerini rehin alan Akif öğretmen Rüya'nın ölümüne kimin sebep olduğunu bulabilecek mi? Dizide Akif öğretmen karakterini İlker Kaleli canlandırıyor. Başarılı oyuncu rolünü öyle güzel benimsiyorki, daha önceleri Poyraz Karayel'deki ustalığını Öğretmen dizisinde de bizlere gösteriyor.

 Öğretmen dizisi her pazar saat 20.00'da Fox tv ekranlarına geliyor. Dizinin son bölümlerine ve yeni bölüm fragmanlarına Yasal Tv aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca diziyi canlı, kesintisiz ve full olarak sitemizden izlemeniz mümkün.

 Öğretmen Dizisi Oyuncuları

İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin, Şerif Erol, Mert Ramazan Demir, Doğa Özüm, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Bensu Uğur, Özgür Civelek, Ezgi Gör, Göksu Melek Ulucan, Seyit Nizam Yılmaz, Burak Can Aras, Deniz Özgür, Ömer Furkan Eroğlan, Can Bartu Aslan, Beran Soysal, İsmail Karagöz, Hasan Şahintürk, Cansın Şenel, Ruhi Sarı

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 21 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.