Mert Yazıcıoğlu Yeni Karakterine Çok Bayıldı

Aşk 101 dizisinde Sinan karakterine hayat veren Mert Yazıcıoğlu bu akşam ekranlarda olacak olan Bir Annenin Günahı dizisinde Yusuf karakterini canlandıracak. Sinan karakterinin aksine Yusuf karakterini beğenen oyuncu gelen tepkilerden oldukça mutlu görünüyor.

Kanal D’nin yeni başlayan projesinde Yusuf karakterini hayat veren oyuncu, adalet arayan bir genç olarak ön plana çıkacakk. Aşk 101’de yalnız, ailesi tarafından sevilmeyen ve buna bağlı olarak da hem içine kapanık hem de isyan eden  bir gence hayat veren Mert Yazıcıoğlu, yeni dizide ise tam zıttı bir karakterde görünüyor.

Sinan’a göre Yusuf çok farklı bir açıdan izleyicileri yakalayacak. Yusuf, yüzünde gülümseme eksik olmayan annesi gibi hayat dolu bir çocuk. Ayrıca son derece uyumlu birisi. Çok becerikli ve zeki. Ailesine destek olmak için okuldan arta kalan vakitlerde gizli gizli çalışıyor.. Okulunu bitirip ailesini bu fakir hayattan kurtaracağı günlerin hayaliyle yaşıyor…

Mert Yazıcıoğlu, karakteri çok sevdiğini dile getirdi. Ünlü oyuncu, “Güzel bir işimiz var. Açıkçası ben de merak ediyorum, ne çıkacağını” dedi.

Karakterin üniversiteden yeni mezun olmuş, stajyer avukat olarak dizide yer alacağını ifade eden oyuncu, “Annesi ile yaşıyor, baba yok. Evi çekip çevirmeye çalışıyor. Annesine yardım etmeye çalışıyor, 2 tane de kardeşi var” diye konuştu.

Yusuf karakterinin adalet duygusunun yüksek olduğunu dile getiren Yazıcıoğlu, hayatın her döneminde adaletli olmanın önemini bu karakter ile göstereceğini ifade etti.

Gelen güzel tepkilerden de memnun olan Mert Yazıcıoğlu’nun röportajını videodan izleyebilirsiniz.

 

Bu yazı 21 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.