Masumlar Apartmanı 9. Bölüm izle-Canlı izle

TRT 1

Trt 1 ekranlarının yayınlandığı günden bu güne reytinglerde liderlikte bulunan dizisi Masumlar Apartmanı 9. bölümü ile 10 Kasım Salı günü ekranlarda olacak. Diziyi canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilir, yayınlanan son bölümleri ve fragmanlarını yazımızdan takip edebilirsiniz. Total ve AB ilk 10 programda liderliğini sürdüren dizi yayınlandığı ilk günden bu yana her hafta salı günlerini adeta egale etmiş durumda. Ciddi rakiplerinin olduğu bir günde yayınlanan dizi her hafta rakiplerine sadece yeni bölümü ile değil özet bölümü ilede fark atıyor. TİAK verilerine göre 3 Kasım Salı gününün reyting sonuçları.

Masumlar Apartmanı'nda  bu hafta bizleri yine merak uyandırıcı sahneler bekliyor. Her hafta yeni bölüm fragmanını iple çektiğimiz dizide yeni bölümü izler izlemez bir sonraki hafta neler olacağına dair kafamızda fikir oluşturamıyoruz. Sürprizlerle dolu olan Han ve İnci'nin imkansıza yakın aşklarının anlatıldığı dizide bu hafta neler yaşanacak. İşte Detaylar...

Masumlar Apartmanı 9. Bölüm- Bu Hafta Neler Olacak?

Geçtiğimiz hafta dizide Han ve İnci'nin tartışmalı anlarına tanıklık etmiştik. İnci'nin Han'ı takip etmesi üzerine son dakika olayların değiştiği dizide Han bir şekilde durumu toparlamış ve İnci'nin gerçekleri öğrenmesine engel olmuştu. Gülden'in Safiye'ye aşırı tepkiler verdiği son bölümlerde bu haftada olağanüstü tepkiler vermesi bekleniyor. Han'ın mutlu bir aile olmak istemesi ve iki aileninde bu evliliği kabul etmesi gerektiğini düşünmesi üzerine İnci'nin dedesine çikolatası ile gelmesi dizide geçen hafta gerilimin artacağının göstergesi olmuştu. Gayet pozitif bir şekilde İnci'yi dedesinden isteyen Han, bu hafta olumlu bir cevap alamayacağa benziyor. Zira İnci'nin dedesinin yayınlanan fragmanda İnci'yi vermediğini görmekteyiz. Dizide dikkat çeken detaylardan bir taneside bu hafta Han artık İnci'ye gerçekleri söyleyecek gibi görünüyor. Hayatındaki sırları göstermek isteyen Han bu hafta İnci'den ne gibi bir tepki alacak?

Dizinin yayınlanan bir diğer fragmanında ise Gülden'in artık hayata bakış açısının ufak ufak değiştiğini görmekteyiz. Kabuğunu kırmaya çalışan Gülden'in tek gücünü Esad'a olan aşkından aldığı seyircilerin gözünden kaçmıyor. Ablası tarafından çeşitli hakaretlere uğrayan Gülden artık normal bir insan gibi yaşamak istediği aşikar. Son 3 haftadır dizide Safiye'ye karşı beklenmedik çıkışlar yapan Gülden, bu haftada ablasının geçmişten bugüne sakladığı annesinin elbiselerini sokağa atması artık Safiye'nin annesinin anılarını silmesi gerektiğinin bir göstergesi olarak görülüyor. Geleceğini ve hayatı sorgulayan Gülden artık dizide umut vaad eden bireyler arasına girmeye hazırlanıyor gibi.

Masumlar Apartmanı 3 Kasım Salı saat 20.00'da TRT1'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu - Han
Farah Zeynep Abdullah - İnci
Ezgi Mola - Safiye
Merve Dizdar - Gülben
Alper Saldıran - Uygar
Mert Asutay
Açelya Devrim Yılhan
Atilla Şendil - Memduh
Esra Ruşan - Esra
Enes Demirkapı
Metin Coşkun - Hikmet
Uğur Uzunel - Esat
Gizem Katmer - Neriman
Emir Özden - Ege

 

 

 

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 09 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.