Masumlar Apartmanı 8. Bölüm izle-Canlı izle

TRT 1

Trt 1 ekranlarının yayınlandığı günden itibaren oldukça fazla sıkı takipçi edindiği Masumlar Apartmanı 8. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. Bulunduğunuz sayfadan diziyi canlı ve kesintisiz izleyebilir, kaçırdğınız son bölümleri ve yeni bölümleri takip edebilirsiniz. Başrollerinde Zeynep Farah Abdullah ve Birkan Sokullu'nun yer aldığı dizi ilk bölümünden itibaren reytingleri altüst ediyor. Total ve AB ilk 10 programda birinciliği elinde tutan dizinin AB ilk 10 programda özeti bile ikinci oldu. Geçtiğimiz haftaki reyting sonuçlarına bakacak olursak salı günlerinin rakipsizi diyebiliriz. Bu denli kaliteli bir porjenin yayınını yapan Trt1 bu sezon oldukça sık izlenen kanallar arasında yerini alacak gibi görünüyor. Masumlar Apartmanı 8. Bölümü ile ekranlarda olacak. 3 Kasım Salı günü saat 20.00'da ekrana gelecek dizinin geçtiğimiz bölümünde neler yaşandı ve bu hafta bizleri neler bekliyor?

Masumlar Apartmanı 7. Bölüm Özeti- Geçen Hafta Neler Yaşandı?

Masumlar Apartmanı geçtiğimiz hafta İnci'nin eve girmiş olması Safiye tarafından hiç hoş karşılanmadı. Han ve Safiye'nin babasının İnci'yi  geçici hafıza kaybı nedeniyle Perihan olarak görmesi ortamı iyice gerdi. Olayların bir türlü dinmediği geçtiğimiz haftada adeta seyirci merakla ekranlara kilitlendi. Safiye'nin eline İnci'nin dokunması üzerine elini temizlemek için Safiye'nin asit ile elini yakması seyircinin kanını dondururken adeta korku filmlerini aratmayan sahneleri gözler önüne serdi. Han ve İnci kilsinin gergin anlarının yaşandığı dizide geçtiğimiz hafta dikkat çeken önemli detaylardan bir tanesi ise Gülden'in artık Safiye'ye tepki göstermesi oldu. Son iki bölümde beklenmedik çıkışlar gösteren Gülden geçtiğimiz bölümdede Safiye'ye karşı tepki göstererek evlenip gideceğin ve ondan kurtulacağını söyledi. Ani çıkışların yaşandığı geçtiğimiz hafta dizide son noktayı koyan ise Han'ın eski arabası ile gittiği bir yerde İnci'nin onu bulması oldu. Bir şeyler sakladığından şüphe eden İnci, daha önce Han'ı babasını öldürmekle itham etmiş ama babasının Han'a şantaj yaptığını öğrenmişti. Han'a birşeyler saklayıp saklamadığını soran İnci, Han'ı takip etti. Taki sonucunda Han'ı bir arabada cansız manken ile konuşurken gören İnci'nin bu hafta neler yapacağı merak ediliyor?

Masumlar Apartmanı 8. Bölüm Fragmanı- Bu Hafta Neler Olacak?

Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında seyirci bu haftada neler yaşanacağı konusunda merak içerisinde bırakıldı. Geçtiğimiz haftanın son sahnesine ağırlık verilen fragmanda Han ve İnci'nin konuşmalarına şahit oluyoruz. Han'ın 'Manyak Olup Olmadığımı Mı Soruyorsun' cümlesi üzerine İnci'nin onaylaması acaba bu hafta Han herşeyi itiraf edecekmi sorusunu akıllara getirdi. Yayınlanan fragmanda göze çarpan bir diğer detay ise artık ailelerin İnci ve Han evliliğini öğreniyor olması olacak gibi görünüyor. Gülden'in Han ve İnci'ye ait olan evllik yüzüğüne ulaşması üzerine Han, İnci'nin dedesi ile işleri tatlıya bağlamanın yollarını arayacak gibi görünüyor. İnci'nin dedesi bu duruma nasıl karşılık verecek ve nasıl bir tutum sergileyecek?

 

Masumlar Apartmanı 3 Kasım Salı saat 20.00'da TRT1'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu - Han
Farah Zeynep Abdullah - İnci
Ezgi Mola - Safiye
Merve Dizdar - Gülben
Alper Saldıran - Uygar
Mert Asutay
Açelya Devrim Yılhan
Atilla Şendil - Memduh
Esra Ruşan - Esra
Enes Demirkapı
Metin Coşkun - Hikmet
Uğur Uzunel - Esat
Gizem Katmer - Neriman
Emir Özden - Ege

 

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 02 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.