Masumlar Apartmanı 7. Bölüm Canlı izle

TRT 1

Trt 1 ekranlarının yayınlandığı günden itibaren oldukça fazla sıkı takipçi edindiği Masumlar Apartmanı 7. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. Bulunduğunuz sayfadan diziyi canlı ve kesintisiz izleyebilir, kaçırdğınız son bölümleri ve yeni bölümleri takip edebilirsiniz. Başrollerinde Zeynep Farah Abdullah ve Birkan Sokullu'nun yer aldığı dizi ilk bölümünden itibaren reytingleri altüst ediyor. Total ve AB ilk 10 programda birinciliği elinde tutan dizinin AB ilk 10 programda özeti bile ikinci oldu. Geçtiğimiz haftaki reyting sonuçlarına bakacak olursak salı günlerinin rakipsizi diyebiliriz. Bu denli kaliteli bir porjenin yayınını yapan Trt1 bu sezon oldukça sık izlenen kanallar arasında yerini alacak gibi görünüyor. Masumlar Apartmanı 7. Bölümü ile ekranlarda olacak. 27 Ekim Salı günü saat 20.00'da ekrana gelecek dizinin geçtiğimiz bölümünde neler yaşandı ve bu hafta bizleri neler bekliyor?

Masumlar Apartmanı 6. Bölüm Özeti

Geçtiğimiz hafta dizide Han ve İnci'nin tartışma anlarına tanık oluyoruz. Han'ın İnci'nin çalıştığı radyoyu arkadaşı aracılığı ile satın almaya kalkması ve bunu İnci'nin öğrenmesi üzerine ortalık iyice gerilmişti. Öte yandan İnci'nin babasının kayıp olmasıda akıllarda soru işareti bıraktı. Zira İnci'nin babası en son Han ile görüştü ve sonra bir daha ekranlarda görülmedi. Ege'nin babasını arayış çabalarından Han'a ulaşması ortalığı iyice içinden çıkılmaz bir duruma sürükledi. Dizide geçtiğimiz hafta yaşanan önemli anlardan bir taneside Safiye'nin Neriman'a yaptığı eziyet oldu. Neriman, okul çıkışı Ege ile eve gelirken Ege'nin Nerman'a dokunduğunu gören Safiye öfkeden deliye döndü. Temizlik takıntısı sebebiyle kafayı yemiş durumda olan Safiye, Neriman'ı eve girer girmez banyoya götürdü ve kızı sıcak su ile yıkamaya başladı. Neriman'ı yıkarken eski günlerdeki annesine benzeyen Safiye işi biraz abartınca artık Gülden'inde sabrı taştı ve Safiye'yi kolundan çekerek 'Dur Artık Yeter' diyerek bağırdı. Ortalık sakinleşti herkes biraz rahat nefes alındı derken dizide olaylar bitmek bilmedi. Ege, babasının en son Han ile görüştüğü haberini İnci'ye verince İnci, Han'a bu durumu sormak için üst kata çıkmaya başladı. Tam o sırada Hikmet aşağı inmekteydi. Geçirdiği kalp krizi sonrası akli olarak bilinçli hareket edemeyen Hikmet, İnci'yi Perihan zannetti ve işler iyice arap saçına döndü. Hareketli dakikaların bir türlü bitmediği dizide bu hafta bizleri neler bekliyor?

Masumlar Apartmanı 7. Bölüm Tanıtımı- Bu Hafta Neler Olacak?

Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmandan gördüğümüz kadarı ile İnci, Perihan rolü ile bu hafta evin içerisinde evin kadını rolüyle ekranlara gelecek. Hikmet'in üzülmemesi ve birdaha kalp krizi riskine girmemesi için rolünü benimseyen İnci, Han'a eski aile sıcaklığı hatırlattı. Duygusal gözlerle Han'ın İnci'yi seyrettiği bölümde Safiye'nin kardeşleri için hayatından vazgeçtiğini görmekteyiz. Öte yandan Han'ın cinayet itirafıda seyircinin kanını dondursa da daha önceki itirafı gibi üzerinde durulmayan bir durum olacak gibi görülmekte.

İnci'nin evde olması Safiye'yi oldukça rahatsız etmektedir. Yeni bölüm fragmanında Safiye'nin elini dahil çamaşır suyu ile yıkadığını görmekteyiz. Diğer taraftan Ege'nin babasının durumu için Han'a hesap sormasıda yeni bölümde dikkat çeken detaylar arasında yerini almakta. Esra'nın İnci'ye haklı çıkmandan korkuyorum itirafı da dizinin farklı bir boyuta doğru sürüklendiğini gözler önüne seriyor. 

 

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu - Han
Farah Zeynep Abdullah - İnci
Ezgi Mola - Safiye
Merve Dizdar - Gülben
Alper Saldıran - Uygar
Mert Asutay
Açelya Devrim Yılhan
Atilla Şendil - Memduh
Esra Ruşan - Esra
Enes Demirkapı
Metin Coşkun - Hikmet
Uğur Uzunel - Esat
Gizem Katmer - Neriman
Emir Özden - Ege

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 27 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.