Masumlar Apartmanı 6. Bölüm izle

TRT 1

Trt 1 ekranlarının yayınlandığı günden itibaren oldukça fazla ses getiren Masumlar Apartmanı 6. Bölüm izle sayfasında bulunuyorsunuz. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Ezgi Mola'nın yer aldığı dizi Masumlar Apartmanı'nı canlı ve kesintisiz olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Neler Yaşandı?

Geçtiğimiz hafta 5. bölümü yayınlanan dizide Han ve İnci'nin evliliklerine tanık olduk. Yeni evli çift balayı turuna çıkarken Han'ın ablası Safiye'nin temizlik merakı halen devam ediyor. Temizlk ve Titizlik hastası olan kız kardeşler her hafta evi baştan aşağı temizlemekle meşguller. İnci için bir radyo şirketinde iş bulan Han bunu İnci'ye iletir. Eski sevgilisi ile aynı iş yerinde çalışmasını istemeyen Han bunu İnci ile paylaşır ama İnci bu iş teklifini sert bir şekilde reddederek Han'a kendisine karışamayacağını belirtir. Dizide yaşanan olaylar bir türlü bitmedi. Geçtiğimiz hafta dizinin son sahnelerinde İnci'nin babasının Han'ın işyerine gelmesi seyircide büyük bir merak uyandırdı. İnci'nin babasının orda ne işi olduğu ve Han ile ne gibi bir anlaşma yapmak istediği seyirci tarafından merak konusu oldu. Masumlar Apartmanı'nda bir haftayıda geçiriken dizinin 6. Bölüm fragmanı yayınlandı. 

Masumlar Apartmanı 6. Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Yayınlanan fragman sonrası Han'ın eski aracında bir cesetle karşılaşıyoruz. İnci'nin babasının kaybolması ve en son Han ile görüştüğünün bilinmesi üzerine acaba Han İnci'nin babasını öldürdümü sorularını sorar olduk. Şüpheli bir çuvalın olduğu görülen fragmanda Han ne taşıyor? Bütün okların Han'ı gösterdiği bu haftaki bölümde Han ve İnci aşkı bu zorlu şartların üstesinden gelebilecek mi? Dizinin yayınlanan fragmanında bir diğer dikkat çeken detay ise Safiye ve Gülden'in temizlikte kullandığı su masrafı oldu. Oldukça fazla su masrafıyla karşı karşıya kalınan dizide seyirci şaşkınlıklar içerisinde kalacağa benziyor.  Ailede önemli söz sahibi isimlerden bir tanesi olan Safiye'nin ailenin en küçük kardeşi olan Neriman'ı banyoda yıkaması üzerine Gülben'in tepki göstermeside dizide yaşanan çarpıcı olaylardan bir tanesi olarak görünmekte. Gülben sonunda kendi duvarlarını yıkabilecekmi ilerleyen zamanlarda seyirci ile beraber göreceğiz. Olaylı bir haftanın beklediği yeni bölümde işte yayınlanan o fragman.

Masumlar Apartmanı 6. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 20 Ekim Salı akşamı saat 20.00'da yayınlanacak olan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı Oyuncu Kadrosu

Esat (Uğur Uzunel)
Gülben Derenoğlu (Merve Dizdar)
Han Derenoğlu (Birkan Sokullu)
İnci (Farah Zeynep Abdullah)
Safiye Derenoğlu (Ezgi Mola)
Uygar (Alper Saldıran)
(Ali Atilla Şendil): İnci'nin dedesi. İnci ve İnci'nin kardeşi ile birlike yaşıyorlar.
(Gizem Katmer): Derenoğlu kardeşlerin en küçüğü.
(Emir Özden): İnci'nin kardeşi
(Esra Ruşan): İnci'nin radyodan arkadaşı.
(Metin Coşkun): Derenoğlu ailesinin babası.

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 20 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.