Masumlar Apartmanı 12 Bölüm izle-Canlı izle

TRT 1

Trt1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Masumlar Apartmanı 12. Bölümü ile 1 Aralık Salı günü ekranlarda olacak. Seyircinin bazen izlerken mutlu olduğu bazen ise oldukça gerildiği Masumlar Apartmanı hareketli dakikaları ile izleyenlerin beklentisini oldukça fazla karşılıyor. Yayınlandığı günden bu yana popülerliğinden taviz vermeyen dizi bu haftada izleyenleri ekranlara kilitleyecek. Konu bakımından çeşitli takıntıları olan bir aileyi anlatan dizinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor? Han ve İnci'nin imkansıza yakın ilişkilerinin anlatıldığı dizide her hafta seyirci bir sonraki bölümü merakla bekliyor. Reyting rekorları kıran ve salı günlerinin vazgeçilmezi olan diziyi sitemizden reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda izleyiciyi bu hafta neler bekliyor? İşte Detaylar

Masumlar Apartmanı 12. Bölüm- Bu Hafta Neler Olacak?

Safiye’nin hayatındaki ilk ve tek aşkı Naci yıllar sonra kapısına gelmiş, dimdik bir şekilde karşısında durmaktadır. Ancak Hasibe’ nin gölgesi Safiye’yi rahat bırakmaz, Naci’den uzak durması gerektiğini hatırlatır. Safiye yeniden alevlenmeye başlayan duygularını her zamanki gibi bastırmaya karar verir.

Han’ın içinde bulunduğu çıkmazlar çoğaldıkça ona destek olmaya çalışan İnci’yle aralarındaki bağ kuvvetlenir. Han Gülben’in Esat’a olan takıntısı yüzünden ciddi önlemler almaya karar verir. Gülben evdeki bu yeni kurallar içinde sıkışıp kalır.

Onun için kurulan hapishaneden çıkmanın yollarını arar. Ev ahalisinin gözü üzerinde oldukça bu hiç kolay olmayacaktır. Son anda imdadına İnci yetişir, Gülben çıkış biletini bulur. Ancak yaptığı planın neye mal olacağının farkında değildir.

Masumlar Apartmanı 1 Aralık Salı saat 20.00'da TRT1'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu - Han
Farah Zeynep Abdullah - İnci
Ezgi Mola - Safiye
Merve Dizdar - Gülben
Alper Saldıran - Uygar
Mert Asutay
Açelya Devrim Yılhan
Atilla Şendil - Memduh
Esra Ruşan - Esra
Enes Demirkapı
Metin Coşkun - Hikmet
Uğur Uzunel - Esat
Gizem Katmer - Neriman
Emir Özden - Ege

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 01 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.