Masumlar Apartmanı 11. Bölüm izle-Canlı izle

TRT 1

Trt1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Masumlar Apartmanı 11. Bölümü ile 24 Kasım Salı günü ekranlarda olacak. Seyircinin bazen izlerken mutlu olduğu bazen ise oldukça gerildiği Masumlar Apartmanı hareketli dakikaları ile izleyenlerin beklentisini oldukça fazla karşılıyor. Yayınlandığı günden bu yana popülerliğinden taviz vermeyen dizi bu haftada izleyenleri ekranlara kilitleyecek. Konu bakımından çeşitli takıntıları olan bir aileyi anlatan dizinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor? Han ve İnci'nin imkansıza yakın ilişkilerinin anlatıldığı dizide her hafta seyirci bir sonraki bölümü merakla bekliyor. Reyting rekorları kıran ve salı günlerinin vazgeçilmezi olan diziyi sitemizden reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda izleyiciyi bu hafta neler bekliyor? İşte Detaylar

Masumlar Apartmanı 11. Bölüm- Bu Hafta Neler Olacak?

Masumlar Apartmanı 11. Bölümde bu hafta diziye yeni bir oyuncu katılıyor. Safiyenin ilk ve tek aşkı olan Naci karakterine hayat verecek olan isim Tansel Öngel oluyor. Dizideki tüm gidişatı değiştirecek kilit isimlerden birisi olan Naci karakteri bu hafta seyirciye neler yaşatacak?Herkes Safiye’nin aşka düşman olduğunu düşünürken, Naci’nin gelişi onun tüm duygularını alt üst eder. Eski hatıraları yerlerinden bir bir çıkar ve Safiye’yi gafil avlar. Safiye onu karşı pencereden görme ihtimaliyle bile baş edemezken, Naci’nin atacağı bir adımla daha da sarsılacaktır.

Gülben ise Esat’ın evine giderek herkesi şaşırtmış, Han ve Esat’ı zor durumda bırakmıştır. İnci devreye girip tatsız bir olay yaşanmaması için elinden geleni yapar.Han’ın hayatındaki zorlukları daha da yakından gören İnci, onun yükünü hafifletmeye çalışır. Bu uğurda en yakın arkadaşı Esra’yla arasının bozulmasını bile göze alacaktır.Memduh okul kredisini ödemek için torunlarından gizli taksiciliğe başlar. Safiye Han’ın ardından Gülben’i de kaybedeceğine inanır. Yalnız öleceğini söyleyen annesinin haklı çıkmasından korkmaktadır.

Masumlar Apartmanı 24 Kasım Salı saat 20.00'da TRT1'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu - Han
Farah Zeynep Abdullah - İnci
Ezgi Mola - Safiye
Merve Dizdar - Gülben
Alper Saldıran - Uygar
Mert Asutay
Açelya Devrim Yılhan
Atilla Şendil - Memduh
Esra Ruşan - Esra
Enes Demirkapı
Metin Coşkun - Hikmet
Uğur Uzunel - Esat
Gizem Katmer - Neriman
Emir Özden - Ege

 

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 24 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.