Masumlar Apartmanı 10. Bölüm izle - Canlı izle

TRT 1

Trt1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Yayınlandığı günden bu yana popülerliğinden taviz vermeyen dizi bu haftada izleyenleri ekranlara kilitleyecek. Konu bakımından çeşitli takıntıları olan bir aileyi anlatan dizinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor? Han ve İnci'nin imkansıza yakın ilişkilerinin anlatıldığı dizide her hafta seyirci bir sonraki bölümü merakla bekliyor. Reyting rekorları kıran ve salı günlerinin vazgeçilmezi olan diziyi sitemizden reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda izleyiciyi bu hafta neler bekliyor? İşte Detaylar

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm- Bu Hafta Neler Olacak?

Dizinin bu hafta iki adet yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan ilk fragmanda seyircinin pek bir şey anlamadığı yorumlarda görünürken bize göre artık ailenin ortanca kızı olan Gülben'in kendi sınırlarını zorlayacağını görmekteyiz. Sıkıcı bunalmış hayatından kurtulma çabası içerisinde olan Gülben ailenin iyileşebilmesi için kilit rol üstlenecek gibi görünüyor. Son haftalarda yaptığı çıkışlar ile Safiye'nin üzerine oldukça fazla giden Gülben aslında dizide görünmeyen baş karakter olarak ön plana çıkması bekleniyor. Her ne kadar dizide Han'ın sözü geçtiği görülsede Gülben'in bu çıkışları izleyicinin yüreğine su serperek 'Helal Sana Gülben' sözünü söylettiriyor. Gelecek için umutlanan ve hayalleriyle hayata tutunan Gülben'in olduğu işte o fragman.

Dizinin yayınlanan ikinci bölümünde ise Han'ın gerçekleri açıklarken beklediği tepkinin İnci tarafından verilmediği görülmekte. Geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümde, son sahnede Han'ın çöp evi göstermesi üzerine İnci şaşırıp kalmıştı. Han gösterdikten sonra İnci'nin kendisini terkedeceğini düşünürken İnci beklenmedik bir hareketle Han'ın bu zor durumuna destek olmak için yanında olmaya karar verdi. Safiye hariç bütün Derenoğlu ailesinin dışarıda yemek yemesine ön ayak olan İnci ailenin kurtulabilmesi için büyük bir adım attırmış oldu. Tabi bu durumda Safiye'nin o yemeğe gelmeyişi seyirciyi bu hafta biraz üzecek gibi görünüyor. Evde yalnız başına kalan Safiye, yağmurlu havada korkarak eski günleri kaybettiği aşkını hatırlaması izleyicinin gözünde Safiye'nin nasıl bu hale geldiğinin göstergesi olacak.

Masumlar Apartmanı 17 Kasım Salı saat 20.00'da TRT1'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu - Han
Farah Zeynep Abdullah - İnci
Ezgi Mola - Safiye
Merve Dizdar - Gülben
Alper Saldıran - Uygar
Mert Asutay
Açelya Devrim Yılhan
Atilla Şendil - Memduh
Esra Ruşan - Esra
Enes Demirkapı
Metin Coşkun - Hikmet
Uğur Uzunel - Esat
Gizem Katmer - Neriman
Emir Özden - Ege

 

 

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 17 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.