Masterchef Türkiye 2020 84. Bölüm izle

TV8

Tv8 kanalının en çok sevilen programlarından bir tanesi Masterchef Türkiye 84. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. Programı sitemizden canlı yayın'da izleyebilir ve kaçırdığınız son bölümlere yazımızdan ulaşabilirsiniz. Bilindiği gibi artık programda sona doğru adım adım yaklaşılıyor. Her hafta programda eleme hazırlıkları sürerken bu hafta elenecek isim kim olacak? Eleme potasına bugün hangi isimler gidecek? Bütün bu soruların cevabını bu akşam yayınlanacak bölümde göreceğiz? 

Masterchef Türkiye Geçtiğimiz Bölüm Neler Yaşandı?

Geçtiğimiz perşembe günü 83. bölümü ile ekranlarda olan programda eleme potasına iki isim daha katıldı. Daha önce eleme potasına gidecek isimler Berker ve Sefa olmuştu. Perşembe günü yapılan yarışmada bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı ve oyunu kazanan isim Ebru oldu. Ebru dokunulmazlığı alarak eleme potasından kurtuldu ve bir arkadaşını eleme potasına gönderme konusunda söz sahibi oldu. Ebru eleme potası için seçimini yaptı ve Tanya'yı seçti. Tanya, Sefa ve Berker ikilisinden sonra eleme potasına giden üçüncü isim oldu. Eleme potasına gidecek 4. kişiyi belirlemek için kırmızı takım oyuncuları oylama yaptılar. Yapılan oylama sonucunda eleme potasına gidecek 4. isim Emir oldu.

Masterchef Türkiye 2020 24 Ekim Cumartesi saat 20.00'da  TV8'de yayınlanacak son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Masterchef Türkiye Bugün Neler Olacak?

Masterchef Türkiye 2020 84. fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman sonrası bugün yarışmacılar İzmit'te yarışacaklar. Güney Kore kökenli bir otomobil firmasına konuk olan yarışmacılar uzak doğu kültürüne ait yemekleri firma çalışanlarının beğenisine sunacaklar. İşte yayınlanan o fragman.

Masterchef Türkiye 2020 84. Bölüm Fragmanı.

 

Masterchef Türkiye 2020 Yarışmacıları Kimler?

Emir, Berker,Tanya,Ebru, Özgül, Sefa, Barbaros, Ayyüce, Esra, Eray, Furkan, Serhat, Uğur

 

 

TV8 CANLI İZLE

Bu yazı 24 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.