Masterchef Türkiye 2020-80. Bölüm Canlı izle

TV8

Tv8 ekranlarının lezzetli yarışma programı 'Masterchef Türkiye 2020 Canlı izle' sayfasında bulunuyorsunuz. 80. Bölümü ile 18 Ekim Pazar günü saat 20.00'da ekrana gelecek olan Masterchef Türkiye'de bugün eleme gecesi oyunları oynanacak. Bir önceki bölüm Ebru'nun dokunulmazlık oyununu kazanması sonrası bir arkadaşını eleme potasına göndermişti. Ebru'nun potasya gönderdiği isim Esra olurken Esra eleme potasına giden 5. isim oldu. Altıncı isimi oylama sonucu belirleyen takım Tanya'yı seçerek altı kişilik eleme oyununun ön hazırlığını tamamlamış oldular. Masterchef Türkiye 2020 bu hafta eleme potasında Didem, Özgül, Emir, Uğur, Esra ve Tanya yer alıyor. Ağırlık olarak eleme potasında mavi takımın olduğu bu haftada kırmızı takım kaptanı Sefa oldukça iyi bir takım oluşturarark eleme potasına gönderdiği arkadaşlarını minimuma indirebildi. Hafta başında mavi takımın kaptanı olan Uğur'un küçük rakip olarak gördüğü Sefa'nın takımı bütün hafta mavi takım karşısında üstünlük kurdu ve sonuç olarak mavi takım kaptanı Uğur eleme potasında kendini buldu. Bakalım bu hafta Masterchef Türkiye 2020'ye kim veda edecek, elenen isim kim olacak?

Masterchef Türkiye 2020. 80. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman sonrası bu hafta eleme gecesinde yarışmacıların yemeklerini yaparken panikledikleri gözlerden kaçmıyor. Bugünün ilk altılı oyun yemeğinin ana malzemesi belli oldu yarışmacılar bugün tavuk ciğeri ana malzemeli yemekler yapacaklar ve eleme potasından kurtulacak ilk üç kişilik kadroya girmeye çalışacaklar. Masterchef Türkiye Yemek Tarifleri İçin Tıklayınız. İşte Yayınlanan O fragman

Masterchef Türkiye 2020 80. Bölüm Fragmanı

 

Masterchef Türkiye 2020 18 Ekim saat 20.00'da  Tv8'de yayınlanacak son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

TV8 CANLI İZLE

Bu yazı 18 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.