Maria ile Mustafa 10. Bölüm izle-Canlı izle

ATV

Atv ekranlarının sevilen dizisi Maria ile Mustafa 8 Kasım Pazar günü saat 20.00'da ekranlara gelecek. Oldukça zorlu bir aşk hikayesinin konu alındığı diziyi sitemizden canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Dizinin son bölümlerine ve yeni bölüm fragmanlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz? Maria ile Mustafa'da bu hafta neler olacak? Seyirciyi 10. Bölümde neler bekliyor?

Maria İle Mustafa 10. Bölüm- Bu Hafta Neler Olacak?

Maria, Mustafa’yı hastaneye zamanında götürmeyi başarır başarır. Herkes Mustafa’nın hayatta olmasının sevincini yaşarken Gonca vahim bir halde köşeye sıkışır. Gonca bu kez de işin içinden çıkmayı başarabilecek midir? Polise gidip suçlu olduğunu itiraf eden Müjdat, Gonca’yı da açığa çıkaracak mıdır? 
Galip’in yıllardır sakladığı kişinin kim olduğu sonunda ortaya çıkar. Maria ile Mustafa’yı tepetaklak edecek bu gizemli kişinin sırrı nedir? Derneğin ödül gecesinde yaşadıkları Nihat ve Nadire ilişkisini yeni bir noktaya mı taşıyacaktır? Rüzgar’ın her şeyi göze alıp konağa gelmesi Nisan’ı zor durumda bırakırken, Zeyno’nun beklenmedik hamlesi hangi büyük olaylara sebep olacaktır? Bir oğlu olacağını öğrenen Mustafa, Maria ile aşkına doludizgin devam ederken, konağa adeta bomba gibi düşen sır, ikilinin hangi yeni olaylarla sınanmasına sebep olacaktır?  

Melek’in Candemir soyundan olmadığı anlaşılınca kapının önüne konan Gonca’yı hiç tahmin etmediği kötü bir sürpriz beklemektedir. Maria’nın Gonca’nın gizli sırrını bilmesine rağmen sessiz kalması Mustafa’yı yaralar.  Galip’in yıllardır herkesten gizlediği sır, Maria ile Mustafa arasında büyük yıkımlara yol açacaktır? Bu sırrı ilk öğrenen kim olacaktır? Kudret’in aldığı karar Nisanı Rüzgar’dan vazgeçirmeyecektir.
Nadire, Nihat’ın en büyük sırrını hiç ummadığı bir şekilde öğrenir. Nadire’nin bir sonraki hamlesi ne olacaktır? Şahin’den şüphelenmeye başlayan İclal, kocasını yakın markaja alır. İclal Şahin’in kendisini aldattığını öğrenecek midir? 

Maria ile Mustafa 8 Kasım Pazar saat 20.00'da ATV'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

 

Maria ile Mustafa Oyuncuları

Mustafa Candemir (Hilmi Cem İntepe): Mustafa. Ürgüp'ün tanınmış ailelerinden birinin oğludur.
Maria Yıldırım (Jessica May): Annesi Kolombiyalı, babası Türk olup, Maria Kapadokya doğumludur. 
Kudret Candemir (Tamer Levent)
Haşmet Yalçınoğlu (Haldun Boysan)
Nihat Yalçınoğlu (Alpay Atalan) 
Nadire Candemir (Ezgi Çelik) 
Şahin Candemir (Haki Biçici)
Reyhan Özer (Zeynep Gülmez)
Feriha (Hülya Gülşen)
Gonca Candemir (Tuğba Tutuğ)
İclal Candemir (Özlem Ulukan)
Galip Yalçınoğlu (Mustafa Açılan)
Nisan Candemir (Hira Koyuncuoğlu)
Bekir (Cem Karakaya)
Zümrüt Yalçınoğlu (Mine Tüfekçioğlu)
Zeyno Candemir (Derin Deniz Görgülü)
Rüzgar Yalçınoğlu (Burak Berkay Akgül)
Nazlı (Neyra Kayabaşı)
(İpek Yiğit)

ATV CANLI İZLE

Bu yazı 08 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.