Kuzey Yıldızı 'İlk Aşk' 41. Bölüm izle-Canlı izle

Show TV

Show tv ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Canlı izle sayfasından herkese merhaba. Heyecanla beklediğimiz yeni bölüm bugün ekranlarda olacak. Reytinglerde cumartesi günleri birincilği kimselere kaptırmayan dizi Kuzey Yıldızı neşeli konusu ve seyirciye yaşattığı eğlenceli dakikalar ile adeta bugüne ambargo uyguluyor gibi görünüyor. Süreç filmin yapımcılığını üstlendiği Kuzey Yıldızı 41. Bölümü ile 28 Kasım Cumartesi saat 20.00'da ekranlara geliyor. Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin yer aldığı dinin yeni bölümünü canlı ve kesintisiz olarak sayfamızdan takip edebilir, kaçırdığınızı son bölümlere ulaşabilirsiniz. Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta geçtiğimiz hafta ne oldu ve bu hafta bizleri neler bekliyor?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 41. Bölüm- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Kuzey, sonunda kınaya yetişmiş, Yıldız’ın hayal kırıklığına uğramasına engel olmuştur. Şimdi de Kuzey ve Yıldız nikah masasında ama yine bir aksilik olacak da evlenemeyecekler diye izleyiciler tedirgin. Artık şu evlenememe muhabbetinin bitmesini ve iki aşığın eş olarak yolların devam etmesini isteyen Kuzey Yıldızı hayranları, yeni bölümde yine sürpriz ile karşılaşabilir.

Kuzey’in kınaya nasıl geldiğinden Yıldız’ın haberi yoktur. Buna rağmen herkes -şimdilik kaydıyla- çok mutludur. Yalnızca müzmin aşıklar değil tüm Kadıoğulları ve Mollaoğulları yılların acısını çıkarırcasına eğlenir. Artık mutsuz olmak için hiçbir sebep kalmamıştır. Ama kader, ağlarını örmekten vazgeçmez. Çünkü Kuzey, kendi kınasına kaçak olarak gelmiştir ve bedelini ödeyecektir. Ama uslanmaz aşığımızın teslim olmaya niyeti yoktur.

Ne olursa olsun düğününe yetişecektir. Kuzey; Yıldız’la ve Yıldız’ın babasıyla verdiği sınavı, şimdi de kaderiyle vermektedir. Başına gelmeyen kalmaz ama o, pes etmeyecektir. Gördüğü en güzel rüyanın gerçekleştiğini görene kadar vazgeçmeyecektir. İflah olmayan aşıklar; her türlü imkansızlığı ve engeli aştığında artık o çift kapılı salonun, yani hayallerinin eşiğindedir.

Sonsuz mutluluk onları sadece birkaç adım ötede beklemektedir. Ama onları bekleyen belki de sadece mutluluk değildir.

Kuzey Yıldızı 28 Kasım Cumartesi saat 20.00'da Show Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Kuzey Yıldızı Oyuncuları

Yıldız: Aslıhan Güner
Kuzey: İsmail Demirci
Sefer: Toygan Avanoğlu
Nahide: Merve Şen
Mine: Aslıhan Kapanşahin
Gökçe: Berfin Nilsu Aktaş
Feride: Gizem Güneş
Ömer: Özgün Karaman
Emin: Korcan Kol
Osman: Can Kızıltuğ
Kamer: Ecem Çalhan
Poyraz: Burak Can
Yaşar: Cezmi Baskın
Hanife: Ferda Kaynar
Şeref: Hüseyin Soysalan
Emine: Uğur Demirpehlivan
Pembe: Zeynep Kankonde

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 28 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.