Kuzey Yıldızı 'İlk Aşk' 39. Bölüm izle-Canlı izle

Show TV

 

Show tv ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Canlı izle sayfasından herkese merhaba. Heyecanla beklediğimiz yeni bölüm bugün ekranlarda olacak. Süreç filmin yapımcılığını üstlendiği Kuzey Yıldızı 39. Bölümü ile 14 Kasım Cumartesi saat 20.00'da ekranlara geliyor. Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin yer aldığı dinin yeni bölümünü canlı ve kesintisiz olarak sayfamızdan takip edebilir, kaçırdığınızı son bölümlere ulaşabilirsiniz. Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta geçtiğimiz hafta ne oldu ve bu hafta bizleri neler bekliyor?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 39. Bölüm- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Kuzey Yıldızı yayınlanan yeni bölüm fragmanından yola çıkarak bu hafta izleyiciyi oldukça neşeli dakikaların beklediğini söyleyebiliriz. Dizide bu hafta Sefer'in yeni saç imajı ve davranışları seyirciyi bir hayli güldüreceğe benziyor. Bulunduğu dizilerde hep komik rollere denk gelen ve seyircinin sempatisini kazanmış olan Toygan Avanoğlu (Sefer) bu dizide de son sürat izleyiciyi güldürmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde dikkat çeken detaylardan bir taneside  Kuzey ve Yıldız'ın nişan hazırlıkları oluyor. Kuzet'in Yıldız'ı istemeye geldiği gün diziye yeni katılan Cengiz Bozkurt'un Cevher karakteri ile girişi yeni sezonda diziyi oldukça hareketlendireceğe benziyor. Komedi tarzı yapımlarda tecrübesinden şüphe ettirmeyen Cengiz Bozkurt bu sezon replikleri ile Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yaptığı en önemli transferlerden bir tanesi olarak görülmekte.

Kuzey Yıldız'ında bu hafta sözler kesiliyor. Cengiz Bozkurt'un Yıldız'ın amcası Cevher rolü ile katıldığı dizide söz yüzüklerini kesen isim Cevher oldu. Mutluluğa yeniden adım atmaya çalışan çift hayatlarında yeni bir başlangıç yaptılar. Dizinin bu bölümünde Kuzey'in kıskançlıkları artarken ikilinin inatlaşmaları her hafta olduğu gibi bu haftada devam ediyor. Resul Dindar'ın konuk olduğu bu bölümde seyirci hem şarkılara hemde gülmelere doyacağa benziyor.

 

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. Bölüm Özeti

Yıldız, yaşadıkları karşısında neye uğradığını anlamamıştır ve büyük bir hayal kırıklığı içerisindedir. Bulut, kayıtsız şartsız hayatından çıkıp gidecektir. Kuzey ve Yıldız’ın aralarındaki engeller tek tek ortadan kalkıyor gibi gözükmektedir.

Bu zamana kadar iki aşığın kalbinden bir an olsun ayrılmayan kara bulutlar tek tek dağılmaya, nihayet gün yüzü onlara da gülmeye başlamıştır.Kuzey ve Yıldız, artık sadece aşklarını ve geleceklerini düşünmelilerdir. Bir yandan hazırlıklara başlarken bir yandan bu büyünün bozulmasından delicesine korkmaktadırlar.

Nitekim korktukları başlarına gelir. Yirmi yıllık aşkın, yirmi yıllık engeli Yaşar, kendini gösterir. Kuzey’in aşkını, kendi yöntemleriyle sınayacaktır. Kuzey, kendine fazlasıyla güvense de sınavlar çok zor ve tehlikelidir.

 

Dizinin son bölümünü full ve tek parça izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirler.

Kuzey Yıldızı Oyuncuları

Yıldız: Aslıhan Güner
Kuzey: İsmail Demirci
Sefer: Toygan Avanoğlu
Nahide: Merve Şen
Mine: Aslıhan Kapanşahin
Gökçe: Berfin Nilsu Aktaş
Feride: Gizem Güneş
Ömer: Özgün Karaman
Emin: Korcan Kol
Osman: Can Kızıltuğ
Kamer: Ecem Çalhan
Poyraz: Burak Can
Yaşar: Cezmi Baskın
Hanife: Ferda Kaynar
Şeref: Hüseyin Soysalan
Emine: Uğur Demirpehlivan
Pembe: Zeynep Kankonde

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 14 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.