Kuzey Yıldızı 'İlk Aşk' 38. Bölüm izle-Canlı izle

Show TV

Show tv ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Canlı izle sayfasından herkese merhaba. Heyecanla beklediğimiz yeni bölüm bugün ekranlarda olacak. Süreç filmin yapımcılığını üstlendiği Kuzey Yıldızı 38. Bölümü ile 7 Kasım Cumartesi saat 20.00'da ekranlara geliyor. Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin yer aldığı dinin yeni bölümünü canlı ve kesintisiz olarak sayfamızdan takip edebilir, kaçırdığınızı son bölümlere ulaşabilirsiniz. Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta geçtiğimiz hafta ne oldu ve bu hafta bizleri neler bekliyor?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. Bölüm- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Yıldız, yaşadıkları karşısında neye uğradığını anlamamıştır ve büyük bir hayal kırıklığı içerisindedir. Bulut, kayıtsız şartsız hayatından çıkıp gidecektir. Kuzey ve Yıldız’ın aralarındaki engeller tek tek ortadan kalkıyor gibi gözükmektedir.

Bu zamana kadar iki aşığın kalbinden bir an olsun ayrılmayan kara bulutlar tek tek dağılmaya, nihayet gün yüzü onlara da gülmeye başlamıştır.Kuzey ve Yıldız, artık sadece aşklarını ve geleceklerini düşünmelilerdir. Bir yandan hazırlıklara başlarken bir yandan bu büyünün bozulmasından delicesine korkmaktadırlar.

Nitekim korktukları başlarına gelir. Yirmi yıllık aşkın, yirmi yıllık engeli Yaşar, kendini gösterir. Kuzey’in aşkını, kendi yöntemleriyle sınayacaktır. Kuzey, kendine fazlasıyla güvense de sınavlar çok zor ve tehlikelidir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 37. Bölüm Özeti

Kuzey ve Yıldız, peşlerindeki tehlikenin ne denli büyük olduğunu görmüştür. Kuzey, fırsattan istifade Yıldız'ın çok yakın koruması olacaktır. Bulut, attığı her adımda Kuzey'le Yıldız'ı biraz daha yaklaştırdığını fark etmiştir. Yıldız, hem yakınları için korkmakta hem de Kuzey'in ilgisinden mutlu olmaktadır. Ama aralarındaki o büyük engel… O her şeyi mahvetmektedir. Kuzey'in duruşması gelip çatmış, Kuzey Yıldız'ı aşkı, özgürce kanatlanmak için duruşmadan çıkacak kararı beklemektedir. 

 

Dizinin son bölümünü full ve tek parça izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirler.

Kuzey Yıldızı Oyuncuları

Aslıhan Güner: Yıldız
İsmail Demirci: Kuzey
Toygan Avanoğlu 
Cezmi Baskın 
Zeynep Kankonde
Hüseyin Soysalan 
Uğur Demirpehlivan
Aslıhan Kapanşahin
Özgün Karaman: Ömer Zaimoğlu
Mert Yavuzcan: Çetin Alkor

 

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 31 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.