Kefaret Fox Tv'nin Yeni Gözdesi Olmaya Aday

Fox Tv kanalının pazar akşamları yayınlayacağı yeni dizisi Kefaret olacak. Öğretmen dizinin final yapmasından sonra Pazar akşamlarında oluşacak boşluğa kanal yeni bir proje ile merhaba diyor. Beklenilen ilgiyi göremeyen Öğretmen dizisi geçtiğimiz hafta final yapmıştı. 9. bölüm ile ekranlara veda eden dizinin yerine Kefaret dizisini koyup Pazar günleri reytinglerde ilerleme kaydetmeyi bekliyor. 22 Kasım akşamı başrollerde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un yer alacağı dizi kanalın beklentilerini yükseltiyor. 

Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat uzun bir süre sonra yeniden ekrana dönerken, Yurdaer Okur ise geçen sezon Kuruluş Osman’daki Moğol komutanı Balgay’dan çok farklı bir rolle ekranda olacak.

Dizide 3 başrolün yanı sıra; Özge Özacar, Mine Kılıç, Efe Deprem, Lavinya Ünlüler, Göktan Oktay Göztepe, Ayberk Aladağ, Ege Kökenli, Enis Yıldız, Tolga Güleç, Defne Günay, Umut Öztok, Nihan Durukan, Metin Yavuzoğlu ve Ayşegül Cengiz gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.

Hikaye özel bir ortaokulda müzik öğretmenliği yapan, iki çocuk annesi “Zeynep”in (Nurgül Yeşilçay) rüya gibi hayatının bir anda değişmesi üzerine yaşadıkları konu alıyor.

Bu yazı 16 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.