Kefaret 2. Bölüm izle - Canlı izle

Fox

Fox Tv kanalının yeni projesi olarak geçtiğimiz hafta yayına giren Kefaret dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlarda olacak. Öğretmen dizisinin final yapması sonrası kanalın beklentilerini dahada yükselterek oluşturduğu proje geçtiğimiz hafta beklenen etkiyi gösterememişti. Oyuncu kadrosu ve konusu bakımından ilgi çekmesi beklenen dizi geçtiğimiz hafta istenenen seviyelere gelememesinin sebebi bize göre bulunduğu günde ciddi rakiplerinin olmasından kaynaklanmakta. Bu hafta bir nevi kaderinin belli olacağı Kefaret dizisinin 29 Kasım Pazar günü saat 20.00'da 2. Bölümü ile reyting canavarına yakalanmaması bekleniyor. Kefaret dizisini yayın saatinde reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilir, dizi ile ilgili yeni bölümlere ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Geçtiğimiz hafta yayına giren Kefaret dizisinin 2. Bölümünde neler olacak? Bizleri Bu hafta Neler Bekliyor?

Kefaret 2. Bölüm - Bu Hafta Neler Olacak?

Meltem’i hastanelik eden Can panikle evden kaçar ve kayıplara karışır. İntihar girişimi sonrası hastaneye kaldırılan Zeynep, Meltem’i polis ifadesinde Can’dan söz etmemesi için tehdit eder.

Sinan Elif’i kaçıranın kendisi olduğu mesajını atan kişinin izini bulur ve hemen harekete geçmek ister.

Zeynep Sinan’ın bu girişiminin kızını sonsuza kadar kaybetmesine neden olabileceğine düşünerek ona engel olacak, yeni gelen bir mesaj ile allak bullak olacaktır.

Kefaret 29 Kasım Pazar saat 20.00'da Fox Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Kefaret Dizisi Konusu

Müzik öğretmeni Zeynep (Nurgül Yeşilçay) beş yıl önce iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet ( Yurdaer Okur) ile yeni tayin oldukları kasabadaki güzel evlerine taşınırken geleceklerinin o yaz sabahı gibi mükemmel olacağından emindi. Doğum gününde bir dilek diledi. Sonraki beş yıl içinde her şeyini kaybetti.Sinan komiser (Mert Fırat) Zeynep’i terk etmedi. Sinan, Zeynep’e duyduğu büyük aşk yüzünden işinden oldu. Zeynep kaybettiklerini geri alabilmek için son bir yol denedi. Sinan ile Zeynep el ele verip inatla her şeyi teker teker geri aldılar. Bir fazlasıyla!

Kefaret Dizisi Oyuncuları

Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur,Özge Özacar, Mine Kılıç, Efe Deprem, Lavinya Ünlüler, Göktan Oktay Göztepe, Ayberk Aladağ, Ege Kökenli, Enis Yıldız, Tolga Güleç, Defne Günay, Umut Öztok, Nihan Durukan, Metin Yavuzoğlu ve Ayşegül Cengiz gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 29 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.