Kefaret 1. Bölüm izle - Canlı izle

Fox

Fox Tv kanalının pazar akşamları yayınlayacağı yeni dizisi Kefaret olacak. Öğretmen dizinin final yapmasından sonra Pazar akşamlarında oluşacak boşluğa kanal yeni bir proje ile merhaba diyor. Beklenilen ilgiyi göremeyen Öğretmen dizisi geçtiğimiz hafta final yapmıştı. 9. bölüm ile ekranlara veda eden dizinin yerine Kefaret dizisini koyup Pazar günleri reytinglerde ilerleme kaydetmeyi bekliyor. 22 Kasım akşamı başrollerde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un yer alacağı dizi kanalın beklentilerini yükseltiyor.  İl bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek olan diziyi sitemizden reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kefaret dizisinin konusu nedir? Kefaret dizisi oyuncuları kimler? Bütün bu sorularınızın cevabına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kefaret Dizisi Konusu

Müzik öğretmeni Zeynep (Nurgül Yeşilçay) beş yıl önce iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet ( Yurdaer Okur) ile yeni tayin oldukları kasabadaki güzel evlerine taşınırken geleceklerinin o yaz sabahı gibi mükemmel olacağından emindi. Doğum gününde bir dilek diledi. Sonraki beş yıl içinde her şeyini kaybetti.

Sinan komiser (Mert Fırat) Zeynep’i terk etmedi. Sinan, Zeynep’e duyduğu büyük aşk yüzünden işinden oldu. Zeynep kaybettiklerini geri alabilmek için son bir yol denedi. Sinan ile Zeynep el ele verip inatla her şeyi teker teker geri aldılar. Bir fazlasıyla!

Kefaret Dizisi Oyuncuları

Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur,Özge Özacar, Mine Kılıç, Efe Deprem, Lavinya Ünlüler, Göktan Oktay Göztepe, Ayberk Aladağ, Ege Kökenli, Enis Yıldız, Tolga Güleç, Defne Günay, Umut Öztok, Nihan Durukan, Metin Yavuzoğlu ve Ayşegül Cengiz gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 22 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.